Hugo Weaving Yüzüklerin Efendisi dizisinde yer alacak mı?

Hugo Weaving, Amazon’un Yüzüklerin Efendisi dizisinde yer alıp almayacağı tartışmalarına son noktayı koydu.

Hugo Weaving

Hugo Weaving, Variety dergisine verdiği röportajda şimdiye kadar Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi üçlemeleriyle altı farklı filmde canlandırdığı karakteri “katiyen” yeniden canlandırmayacağını açıkladı. Röportajında Elrond karakterini haddinden fazla beyaz perdeye yansıttığını ve bir daha bu karakteri canlandırmayacağı kesinlikle düşünmediğini söyledi.

Orta Dünya’nın İkinci Çağ’ında geçeceği  kesinleşen dizide Sauron, Elrond ve Galadriel gibi isimleri kesinlikle göreceğimizi biliyoruz.

Hugo Weaving olmayacaksa Elrond’u Kim Canlandıracak?

Yüzüklerin Efendisi dizisi ilk duyrulduğu andan itibaren Amazon dışında çeşitli haber kaynakları; söylenti ve sızıntıları baz alarak dizide yer alacak bazı oyunculara ve rollerine dair iddialarda bulunmuştu. Amazon 2020 yılının başında Yüzüklerin Efendisi dizisinde yer alacak 15 oyuncunun adını resmi olarak açıklayarak bu iddialardan pek çoğunun doğru olduğunu kanıtlamış oldu. Ancak Amazon oyuncuların hangi karakteri canlandıracağını henüz resmi olarak duyurmadı. Bu nedenle kimin Elrond’u canlandıracağını “resmi” olarak bilmiyoruz. Ancak şimdiye kadar pek çoğu teyitlenen “özel haberlere” yeniden göz gezdirirsek, ciddi bir tahminde bulunabiliriz.

Hugo Weaving
Genç Ned Stark’ı ve Elmer Wayne Henley Jr.’ı canlandıran Robert Aramayo.

Hatırlarsanız dizinin ilk baş rol oyuncusu Will Poulter olarak açıklanmıştı hatta Poulter’ın Elrond’u canlandıracağı yönünde gayrıresmi haberler yapılmıştı. Ancak daha sonra Will Poulter’ın “takvim uyuşmazlığı” nedeniyle diziden ayrıldığı iddia edilmişti. Çok kısa bir süre sonra ise Will Poulter‘ın yerine Game of Thrones dizisinde genç Ned Stark’ı canlandıran Robert Aramayo‘nun diziye katıldığı söylenmişti. Sonuç olarak bu özel haberlere ve Hugo Weaving’in açıklamasına bakılırsa Robert Aramayo dizide Elrond karakterini canlandıracak.

Eğer Orta Dünya hayranıysanız, bizi TwitterInstagram ve Facebook üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Yüzüklerin Efendisi dizisiyle ilgili son haberleri takip etmek için portalımıza, Orta Dünya ile ilgili tartışmalara katılmak için de forumumuza mutlaka bir göz atın.

YouTube ve Twitch kanallarımıza da bekleriz.

Mutlaka Okuyun!

Return to Moria Ön Siparişe Açıldı

Return to Moria Ön Siparişe Açıldı! Oyun 24 Ekim’de Çıkıyor!

Yüzüklerin Efendisi’nin en yeni oyunu Return to Moria oyunu ön siparişe açıldı! Return to Moria …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir