Game of Thrones 6. Sezon Finalinde Ölmesi Muhtemel 10 Karakter

501_Great_Sept_Seven_statues

Game of Thrones 6.sezon 10.bölümüne yani sezon finaline geldiğimiz için hem heyecanlıyız hem de uzun bir araya gireceği için biraz hüzünlüyüz. Gerçekten merak ettiğimiz bir şey var, o da hangi karakterlerin diğer sezonda olmayacağı. Tabi 69 dakikalık sezon finalinde her dakikayı büyük bir heyecanla izlerken her karakter için içimizden “Acaba bu ölecek mi?” diyeceğiz. Game of Thrones’tan bahsediyoruz… Ölmez dediğimiz karakterlerin kafasının kesildiği bu dizide 6.sezon finalinde sizce kim(ler) ölecek?

Bazıları bizi derinden etkileyecek, bazılarının ölümüyle sevineceğiz, bazıları ise umrumuzda olmayacak. İşte ölme ihtimalinin oldukça yüksek olduğu 10 karakter.

Walder Frey

walderfrey2

Kızıl düğünde Catelyn ve Robb Stark’ı öldüren Walder Frey’in de artık yaptıklarının sonucunu çekmesini umuyoruz. Özellikle uzun zamandır ortalarda olmayan Walder Frey’i tekrar görüşümüz buna işaret olabilir.

Kevan Lannister

kevan lannister game of thrones

Tommen’in tahta geçmesiyle beraber Cersei’ye uzak duran Kevan, sezon finalinde beklemediği bir hamleyle karşılaşabilir mi?

Pycelle

pycelle

Uzun zamandır krallıkta olsa da son zamanlarda Cersei ve Dağ’ın dikkatini kötü anlamda üzerine toplayan Pycelle sezon finalinde ölmesi muhtemel isimler arasında.

Septa Unella

Septa-Unella

Cersei’nin kurtulmak için kabul ettiği Kefaret Yürüyüşü’nde Sept’ten Kızıl Kale’ye kadar kendisine “Shame” demesi ve zil çalmasıyla akıllarda kalan Septa Unella, Cersei ve Dağ’ın hedefi gibi gözüküyor.

Tommen Baratheon

b62e36f8efd2bf78e2c758b8d0fd45e115b1dd95e027abae4b6d570980e3b8d860f226c45f2c7ac27492e12986f06d94

Cersei’nin 3 çocuğunun öleceğini de biliyoruz aslında. Cersei’nin İnanç’a karşı duruşunun cezasını bu sezon finalinde Tommen çekecek olabilir mi?

Yüksek Serçe

game-of-thrones-5-sezon-hbo-jonathan-pryce

Fragmanda gördüğümüz üzere, Kral Topraklarında işler karışacak gibi duruyor. Yüksek Serçe’nin de Cersei ile rekabetinden sağ çıkamayacak olması ihtimaller dahilinde.

Lancel Lannister

lancel-lannister-1920

İnanç grubunda aldığı yerle ön saflarda gördüğümüz Lancel, son bölümde Kral Topraklarında işlerin karışmasından nasibini alabilir mi?

Loras Tyrell

Loras-Tyrell-image-loras-tyrell-36735828-1140-641

Yargılanmayı bekleyen, hem Cersei hem de İnançla arası kötü olan Loras’ın, bu karışıklıktan sağ çıkamaması da muhtemel.

The Mountain (Dağ)

Gra-o-Tron-sezon-6-spoilery

Qyburn’un kendisini iyileştirmesinden sonra, Cersei’nin silahı olan Gregor Clegane,  çıkan karmaşıklıkta ölecek isimlerden biri olabilir mi?

Podrick Payne 

66a3f9e0-abaf-0131-da91-66a0f4cc1ed1

6.Sezonun 8.bölümünde (No one) fragmanlarda boğazı sıkılırken görünce kendisinin öleceğini düşündük. Tabi bunun Bronn tarafından yapılan bir şaka olduğunu hepimiz izlerken gördük ama sizce bu bir işaret olabilir mi?

 

Eğer sizin öleceğini düşündüğünüz isim(ler) bu on kişi arasında yoksa ya da tam olarak siz de aynı şekilde düşünüyorsanız, fikirlerinizi belirtmeniz için yorumlara bekleriz!

 

Mutlaka Okuyun!

George R. R. Martin, Lord of the Rings’i eleştirdi!

George R. R. Martin, Lord of the Rings’i eleştirdi! Game of Thrones serisinin yaratıcısı George …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir