Game of Thrones: Piçlerin Savaşı Bölümünden Müthiş Resimler!

Piçlerin Savaşına Hazır Mısınız?

Jon

Game of Thrones’ın büyük bir heyecanla beklediğimiz bölümü bu Pazar, 19 Haziran’da HBO’da yayınlanacak. Bu da ülkemizde Pazartesi günü izleyebileceğimiz anlamına geliyor.

“Battle of the Bastards” yani “Piçlerin Savaşı” adıyla yayınlanacak olan bölüm bizlere bol bol heyecan ve dram vadediyor. Bölümün resmi tanımlaması şu şekilde:

“Ramsay (Iwan Rheon) izleyicilerini şaşırtıyor. Jon (Kit Harington) misilleme yapıyor. Dany (Emilia Clarke) ise verdiği sözü yerine getiriyor.”

David Benioff ve D.B. Weiss tarafından yazılan Piçlerin Savaşı, Jon Snow ve Ramsay Bolton arasında yaşanacak savaşı bizlere efsanevi bir şekilde göstererek heyecan dolu dakikalar yaşatmaya kararlı gibi görünüyor. Dilerseniz önce iki gün önce çıkan teaser fragmana bir göz atalım:

Bu bölümün teaser fragmanında oldukça fazla kan ve katliam görüyoruz. Vahşiliği ile tanıdığımız Ramsay, Jon Snow’u yok etmek için elinde bulunan tüm güçlerini kurban etmeye hazır görünüyor. Fragmanda önce Jon Snow’u Ramsay’in güçlerine karşı at sürerken görüyoruz ve arkadan da şunları söylediğini duyuyoruz: “Daha büyük güçlere karşı savaşlar kazanıldı. Duvar’ın ötesinde Ramsay Bolton’dan daha kötüleri ile savaştım ben.” Daha sonra sahne Sansa’ya dönüyor ve kardeşini savaş hakkında uyarıyor: “Onu tanımıyorsun”

Sansa’nın Ramsay ile olan evliliğini göze alırsak, söylediklerinde de haklı olduğunu anlayabiliriz.

Fragman kasvetli bir müzikle devam ediyor ve Game of Thrones’ın şimdiye kadar göreceğimiz en vahşi, en aksiyonlu bölümüne bizleri hazırlıyor. Devamında ise iki ordunun çarpıştığını, atların düştüğünü, askerlerin dağıldığını ve iki Kuzey liderinin kontrolü ele alma çabalarını görüyoruz.

Aşağıda gelecek bölümden yayınlanan efsanevi resimleri görebilirsiniz. Heyecanınızı içinizde tutmayın, bizlerle paylaşın.

Kaynak: comicbook.com

Mutlaka Okuyun!

Sauron ve elflerin

Hugo Weaving Yüzüklerin Efendisi dizisinde yer alacak mı?

Hugo Weaving, Amazon’un Yüzüklerin Efendisi dizisinde yer alıp almayacağı tartışmalarına son noktayı koydu. Hugo Weaving, …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir