Game of Thrones Sezon Finali Resimleri Yayınlandı!

Game of Thrones’a Veda Vakti Yaklaşıyor!

Khaleesi
Kış geliyor! Game of Thrones’un sezon finaline günler kaldı. HBO her zamanki gibi bizleri güncel tutmaya devam ediyor. Sanki heyecanımız bir gıdım bile azalıyormuş gibi! Adını George R.R. Martin’in henüz yayınlanmamış olan kitabından alan “Winds of Winter” yani “Kış Rüzgârları” bölümü, altıncı sezonun onuncu bölümü olarak karşımıza çıkıyor. İşte sezona noktasını koyacak olan son bölümden harika resimler yine bizlerle.

Son izlediğimiz Piçlerin Savaşı adlı dokuzuncu bölümde, Jon Snow ve Ramsay Bolton arasındaki soğuk savaş sonunda ısınmıştı. Jon, Sansa ve Littlefinger’ın son vuruşuyla savaşı kazanmış ve Winterfell’e Stark bayrağını astırmayı başarmıştı. Ayrıca Mereen’de de işler kızışmış, Daenerys’in ejderha şovunu da ağzımız açık izlemiştik.

Sezon finalinin en önemli özelliği işte bu iki büyük savaştan sonraki bölüm olması, ancak aynı zamanda Cersei’nin de mahkeme bölümü olacak. Bunun yanında son bölüm yüzünden görmeyi ihmal ettiğimiz Bran Stark ve Jamie Lannister ile karşılaşacağız. Tabi Arya Stark ve Hound’ı da unutmamak lazım. Bu kez kapanış bölümünde Walder Frey de bizimle olacak. Kim bilir, belki Arya abisi Robb’un ve Kanlı Düğünün intikamını almak için onu bir ziyaret eder.

Normalde ortalama 50-54 dakika olan bölümlerin aksine, son bölüm tam 69 dakika olacak.

Aşağıda sezon finali resimlerini görebilirsiniz. Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook.com

Mutlaka Okuyun!

George R. R. Martin, Lord of the Rings’i eleştirdi!

George R. R. Martin, Lord of the Rings’i eleştirdi! Game of Thrones serisinin yaratıcısı George …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir