George R. R. Martin, Game of Thrones 8. sezon için gelen teklifi reddetti!

Game of Thrones 8. sezon

Bildiğiniz üzere efsane dizi Game of Thrones‘un 8. sezonu 14 Nisan‘da yayınlanmaya başlayacak. Televizyon ve sinema dünyasında büyük etkiler yaratan dizinin final sezonundan beklentilerimiz çok büyük ve dizinin final sezonu hakkında tamamen karanlıktayız.

George R. R Martin‘in Buz ve Ateşin Şarkısı isimli epik fantastik roman serisinden uyarlanan dizinin önceki sezonlarını ele alan kitaplar mevcuttu ancak Game of Thrones 8. sezon hakkında “spoiler” alabileceğimiz herhangi bir roman henüz ortada yok. Bu nedenle bizi bekleyen büyük sürprizleri, dramaları ve entrikaları bilemiyoruz. Ancak hiç şüphesiz senaryo ekibi yine ve yeniden bizi bazı karakterlere duygusal olarak bağlanmamızı sağlayıp 2 dakika içerisinde korkunç bir biçimde öldürtecektir. (Yazar burada ağlama krizine giriyor.)

George R. R. Martin cameosu

Game of Thrones 8. sezon

Dizinin yaratıcıları David Benioff ve Dan Weiss, Emmy ödüllü dizinin final bölümlerinde George R. R. Martin’in de oyuncu olarak kısa bir rol ile yer almasını yazara teklif etmişler. George R. R Martin ise bu teklifi reddetmiş.

Teklifi drama ve entrika dolu dizide bir başka ölü karakter olacağı korkusuyla reddetmiş olabileceğini düşünsek de işin aslı öyle değil. George R. R. Martin dizinin final sezonuna denk gelen kitabı Kış Rüzgarları‘nı bitirmek istediğini söylüyor. Bu nedenle çekim alanlarına gitmenin ona vakit kaybettireceğini söylüyor.

Game of Thrones 8. sezon için büyük bir ümitle “Hayır, final olmayacak. Çok beğenildi. Bir sezon daha uzattık.” tarzı haberler bekliyorduk. Ancak artık kesin olarak “Game of Thrones 8. sezon final sezonu” olacak. Epik fantastik dizi türleriyle bu dizi sayesinde tanışan yeni kitleye bir müjdemiz var. Daha kaliteli bir iş olacağına inandığımız Orta Dünya evreninde geçecek olan Yüzüklerin Efendisi dizisi Game of Thrones final sezonundan sonra 2020 yılında yayınlanacak. Amazon’un rekor bütçe ayırdığı dizi hakkındaki haberleri twitter ve instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

Kaçırmış Olabileceğiniz Game of Thrones Cameoları!

Sonraki Önceki
David Benioff ve Dan WeissGame of Thrones 8. sezon
Coldplay- Will Champion Game of Thrones 8. sezon
Sigur Ros Game of Thrones 8. sezon
Ed Sheeran

Game of Thrones 8. sezon

Sonraki Önceki

Eğer Orta Dünya hayranıysanız, bizi TwitterInstagram ve Facebook üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Yüzüklerin Efendisi dizisiyle ilgili son haberleri takip etmek için portalımıza, Orta Dünya ile ilgili tartışmalara katılmak için de forumumuza mutlaka bir göz atın.

YouTube ve Twitch kanallarımıza da bekleriz.

Game of Thrones 8. sezon hakkında düşüncelerinizi yorum olarak paylaşmayı unutmayın!

Mutlaka Okuyun!

George R. R. Martin, Lord of the Rings’i eleştirdi!

George R. R. Martin, Lord of the Rings’i eleştirdi! Game of Thrones serisinin yaratıcısı George …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir