Güç Yüzükleri 2. Sezon Kadrosuna Ciarán Hinds ve Rory Kinnear Katıldı!

Amazon Prime Video dizisi Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri 2. sezonunda kadroya katılan 3 yeni oyuncu daha duyuruldu! Güç Yüzükleri 2. Sezon Kadrosuna Ciarán Hinds ve Rory Kinnear katıldı. En son duyurulan oyuncular arasında Tanya Moodie de yer alıyor.

Güç Yüzükleri 2. Sezon Kadrosuna Ciarán Hinds ve Rory Kinnear Katıldı!

Ciarán Hinds

Güç Yüzükleri 2. Sezon Kadrosuna Ciarán Hinds ve Rory Kinnear

Belfast’taki “Pop” rolüyle En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında Oscar ve BAFTA Ödüllerine aday gösterilen ünlü aktör Ciarán Hinds, hem sahnede hem de beyazperdede parlak bir kariyere sahip. Steven Spielberg’in Münih filminde yer alan oyuncu aynı zamanda Harry Potter’da Aberforth Dumbledore karakterini de canlandırdı. Televizyon izleyicileri ise onu Game of Thrones ve Rome gibi popüler dizilerden tanıyor. Hinds aralarında Hamlet’in de bulunduğu çok sayıda tiyatro oyununda da yer aldı.

Rory Kinnear

Güç Yüzükleri 2. Sezon Kadrosuna Ciarán Hinds ve Rory Kinnear

Ödüllü İngiliz aktör Rory Kinnear en çok James Bond filmleri Quantum of Solace, Skyfall ve Spectre’deki “Bill Tanner” rolüyle tanınmaktadır. Kinnear kısa süre önce Alex Garland’ın Men filminde rol aldı. Ayrıca Inside No. 9 (BBC), Penny Dreadful ve Black Mirror dahil olmak üzere çok sayıda televizyon programında da yer aldı. Tiyatro çalışmalarıyla da büyük saygı gören Kinnear, 2010 ve 2013 yıllarında Evening Standard Tiyatro Ödülleri’nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazanmıştır.

Tanya Moodie

Güç Yüzükleri 2. Sezon Kadrosuna Ciarán Hinds ve Rory Kinnear

Tanya Moodie, BAFTA Ödüllü komedi yapımı Motherland’deki (BBC) “Meg” rolüyle Kraliyet Televizyon Topluluğu’nun Çığır Açan Ödülü’nü kazanan ünlü bir İngiliz aktris olarak bilinmektedir. Moodie’nin son film projeleri arasında J.J. Abrams’ın Star Wars: Episode IX – The Rise of Skywalker filmindeki rolü de yer alıyor. Moodie tiyatroda iki kez Olivier Ödülü’ne aday gösterilmiştir.

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri 2. Sezon Kadrosuna Ciarán Hinds, Rory Kinnear ve Tanya Moodie’nin katılımıyla  kadroya dahil olan toplamda 18 yeni oyuncu duyurulmuş oldu. Geçtiğimiz günlerde önce 7 oyuncu ardından da 8 oyuncu duyurulmuş ve ayrıca, 2. sezonun yönetmenleri de açıklanmıştı.

Eğer bir Yüzüklerin Efendisi hayranıysanız, Orta Dünya sohbetleri için sizi Discord kanalımıza davet ediyoruz: https://discord.gg/ortadunya

Mutlaka Okuyun!

Tom Bombadil - Güç Yüzükleri 01

Tom Bombadil Geliyor! (Güç Yüzükleri 2. Sezonu)

Tom Bombadil nihayet Orta Dünya’daki uzun ve maceralı yolculuklardan birine davet edildi. J.R.R. Tolkien’in Yüzüklerin …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir