Güç Yüzükleri 2. Sezonu için 8 Yeni Oyuncu Daha Kadroya Katıldı!

Amazon Prime Video’nun yaptığı açıklamaya göre, Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri’nin ilk sezonu dünya çapında 100 milyondan fazla kişi tarafından izlendi ve Prime Video’nun dünyanın her bölgesindeki en iyi orijinal dizisi olarak eşi benzeri görülmemiş bir küresel başarı elde etti. Güç Yüzükleri 2. Sezonun prodüksiyonu şu anda İngiltere’de devam ediyor ve Prime Video bu sezon için yeni oyuncuları duyurmaya devam ediyor.

Geçen hafta açıklanan 7 yeni oyuncu kadrosuna ek olarak, aşağıdaki 8 oyuncu ikinci sezon için mevcut kadroya katılacak.

Güç Yüzükleri 2. Sezonu için 8 Yeni Oyuncu Daha Kadroya Katıldı!

Oliver Alvin-Wilson

Oliver Alvin-Wilson’ın televizyondaki rolleri arasında Guy Townsend rolüyle The Bay (ITV); Luc Martinez rolüyle Murder in Provence (ITV); ve Chips Benson rolüyle Collateral (BBC) bulunmaktadır. Oliver sinemada Wonder Woman 1984 ve The Huntsman filmlerinde rol almıştır. Sahnede All of Us (National Theatre) ve Henry VI Rebellion/War of the Roses (Royal Shakespeare Company) gibi birçok oyunda rol almıştır.

Stuart Bowman

Stuart Bowman şu anda The Pact (BBC), Karen Pirie (ITV) ve The Control Room (BBC) televizyon dizilerinde rol almaktadır. Daha önce Alex Rider (Prime Video), Guilt (BBC) ve Bodyguard’da (Netflix) yan rollerde yer almıştır. Stuart’ın film çalışmaları arasında Man and Witch, The Cursed, Sunset Song ve Slow West yer almaktadır. Son tiyatro çalışmaları arasında Macbeth (Shakespeare’s Globe Theatre) Macduff rolü yer almaktadır.

Calam Lynch

Calam Lynch son olarak Bridgerton’da (Netflix) Theo Sharpe rolüyle izleyici karşısına çıktı. Televizyondaki diğer rolleri arasında John Paul O’Reilly rolüyle Derry Girls (Channel 4) ve Gordon Wilson rolüyle Mrs. Wilson (BBC) bulunmaktadır. Calam filmlerde Black Beauty (Disney+), Jack Lowden’la beraber Benediction ve Dunkirk’te rol aldı. Much Ado About Nothing (The Rose Theatre) ve Wife (The Kiln Theatre) gibi tiyatro yapımlarında yer almıştır.

William Chubb

William Chubb, televizyonda Vampir Akademisi (Peacock), The Sandman (Netflix) ve Pistol (Hulu) gibi dizilerde rol almış bir aktördür. William sahnede The Tempest (Theatre Royal Bath), The Taxidermist’s Daughter (Chichester Festival Theatre) ve Witness for the Prosecution (County Hall, Londra) gibi çok sayıda yapımda yer almıştır. Rol aldığı filmler arasında Sam Mendes’in Empire of Light, A Week in Paradise ve Adrift in Soho bulunmaktadır.

Kevin Eldon

Kevin Eldon televizyon, sinema ve tiyatroda tanınmış bir sanatçıdır. Kevin televizyonda Game of Thrones (HBO), Shadow And Bone (Netflix) ve Inside Number 9 (BBC) dizilerinde rol almıştır. Ayrıca The Crown (Netflix), Criminal: UK (Netflix) ve Doctor Who’da (BBC) yer aldı. Sinemada ise Martin Scorsese’nin Hugo, Hot Fuzz ve Four Lions filmlerinde rol aldı.

Will Keen

Will Keen yakında Prime Video’nun My Lady Jane’inin yapımına başlayacak. Felicity Jones ve Mark Strong’la birlikte rol aldığı bağımsız film Borderland’in yanı sıra The Gold (BBC1/Viacom) adlı TV dizisini tamamladı. En son Ridley Road’da (BBC) görülmüştür. Diğer TV projeleri arasında His Dark Materials (HBO), The Crown (Netflix) ve Genius yer alıyor: Picasso (National Geographic) yer almaktadır. Sahnede oynadığı oyunlar arasında Patriots (Almeida Tiyatrosu), Ghosts (Almeida Tiyatrosu) ve Waste (Almeida Tiyatrosu) bulunmaktadır.

Selina Lo

Eski bir dövüş sanatları şampiyonu olan Selina Lo, Boss Level (Hulu) filminde Guan Yin ve Hellraiser (Hulu) filminde The Gasp karakterlerini canlandırmıştır. Televizyondaki çalışmaları arasında One Child’da (BBC) Xu Lian rolüyle yinelenen bir rol bulunmaktadır.

Gavi Singh Chera

Gavi Singh Chera son olarak The Undeclared War (Channel 4) ve The Lazarus Project (Sky) adlı televizyon dizilerinde rol aldı. Gavi sahnede The Cherry Orchard (The Yard Theatre), Our Generation ve Behind the Beautiful Forevers (National Theatre) gibi yapımlarda yer aldı.

Güç yüzükleri 2. sezonu için böylece toplamda 15 yeni oyuncu duyurulmuş oldu.

güç yüzükleri 2. sezonu

Orta Dünya hayranıysanız yeni gelişmeler için, bizi TwitterInstagram ve Facebook üzerinden takip etmeyi unutmayın!

The Lord of the Rings: Rings of Power yani Güç Yüzükleri dizisiyle ilgili son haberleri takip etmek için portalımıza, Orta Dünya ile ilgili tartışmalara katılmak için de forumumuza mutlaka bir göz atın.

YouTube ve Twitch kanallarımıza da bekleriz.

Mutlaka Okuyun!

Adar'ın yeni aktörü Sam Hazeldine

Adar’ın Yeni Aktörü Sam Hazeldine Röportajı (Güç Yüzükleri)

“Entertainment Weekly ‘ye konuşan Adar’ın yeni aktörü Sam Hazeldine, ’Karanlık bir karakter ama kendini kötü …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir