Güç Yüzükleri 2. Sezon Yönetmenleri Belli Oldu!

Güç Yüzükleri 2. sezon yönetmenleri belli oldu! Amazon Prime Video, Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisinin 2. Sezonu için üç yönetmeni duyurdu. Güç Yüzükleri şu anda Birleşik Krallık’ta yapım aşamasında ve Charlotte Brändström, Sanaa Hamri ile Louise Hooper önümüzdeki sezondaki bölümlerin yönetmenliğini üstlenecekler.

Brändström, dünya çapında 100 milyondan fazla kişi tarafından izlenen ve Prime Video’nun en çok izlenen orijinal dizisi olarak büyük bir küresel başarıya imza atan Güç Yüzükleri’nin 1. Sezonunda büyük beğeni toplayan iki bölüm (6 ve 7. bölümler) yönetmişti. Brändström, önümüzdeki sezon için dört bölüm yönetecek ve aynı zamanda dizinin ortak yürütücü yapımcısı olarak görev yapacak. Hamri ve Hooper ise 2. sezonda ikişer bölüm yönetecekler. Brändström ve Hamri’nin Amazon Studios ile genel anlaşmaları da bulunuyor.

Güç Yüzükleri 2. Sezon Yönetmenleri

Güç Yüzükleri 2. sezon yönetmenleri ile ilgili detaylı bilgiler:

Charlotte Brändström

Güç Yüzükleri 2. Sezon Yönetmenleri

Brändström Amerikan Film Enstitüsü’nün yönetmenlik programından mezun ödüllü bir yönetmen. Kısa süre önce Netflix İsveç için The Unlikely Murder adlı bir pilot bölümün yönetmenliğini tamamlayan Brändström’ün yönettiği diğer diziler arasında The Outsider (HBO); Jupiter’s Legacy (Netflix), The Witcher ve Away; The Man in the High Castle (Prime Video); ve Outlander ve Counterpart (Starz) yer alıyor.

Ayrıca iki Avrupa dizisinin tamamını yönetti: Conspiracy of Silence (Viaplay) ve Disparue (FR2). 30’dan fazla uzun metrajlı film, mini dizi ve haftanın filmini de yönetti. Brändström ayrıca Julie, Chevalier de Maupin ile uluslararası Emmy ödülüne aday gösterilmiştir. Gelecek projeleri arasında Mel Gibson ile The Continental (Starz), Christoph Waltz ile The Consultant (Prime Video) ve Shōgun (FX) yer alıyor.

Sanaa Hamri

Güç Yüzükleri 2. Sezon Yönetmenleri

Hamri, Fas’ın Tanca kentinden tanınmış bir film, televizyon, müzik videosu ve reklam yönetmenidir. Kısa süre önce Prime Video için The Wheel of Time’ın ikinci sezonunun yürütücü yapımcılığını ve yönetmenliğini tamamladı. Daha önce FOX’un hit dizisi Empire’ın baş yapımcılığını/yönetmenliğini üstlenen Hamri’nin diğer televizyon yönetmenlikleri arasında Shameless, Rectify, Nashville, Elementary, Glee ve Desperate Housewives yer almaktadır.

Hamri aynı zamanda beğenilen bir müzik videosu yönetmeni ve Prince, Common, Lenny Kravitz, Rhianna, Justin Bieber, Snoop Dogg, Jay Z ve Mary J. Blige gibi çok sayıda hip-hop/R&B müzisyeniyle işbirliği yaptı. Ayrıca India.Arie’nin “Little Things” videosuyla NAACP Image Ödülü ve Nicki Minaj’ın “Super Bass” videosuyla MTV VMA kazandı. Hamri ayrıca Mariah Carey’nin kapalı gişe oynayan beş arena konseri belgeseli The Adventures of Mimi’yi yönetti ve Something New, The Sisterhood of the Traveling Pants 2 ve Just Wright adlı uzun metrajlı filmleri de yönetti.

Louise Hooper

Güç Yüzükleri 2. Sezon Yönetmenleri

Hooper, başrollerini Imelda Staunton ve Stephen Rea’nın paylaştığı dört bölümlük sınırlı gerilim filmi Flesh and Blood ve Molly Windsor’ın başrolünü oynadığı 4 bölümlük drama Cheat ile tanınan ünlü bir İngiliz drama yönetmenidir. Hooper’ın diğer yönetmenlik başarıları arasında Neil Gaiman’ın The Sandman’inin ilk sezon finali, The Witcher, Inside No. 9 ve Treason yer alıyor. Kariyerine BBC Arts belgesellerini yöneterek başlayan Hooper, David Lynch, Helmut Newton, Arthur Miller, David Attenborough ve Björk ile çalıştı ve Our Gay Wedding’i yöneterek BAFTA adaylığı elde etti: Müzikali’ni yönetti.

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisinin 2. sezonunda yer alacak yeni oyuncular da geçtiğimiz günlerde belli olmuştu.

Eğer Orta Dünya hayranıysanız, bizi TwitterInstagram ve Facebook üzerinden takip etmeyi unutmayın!

The Lord of the Rings: Rings of Power yani Güç Yüzükleri dizisiyle ilgili son haberleri takip etmek için portalımıza, Orta Dünya ile ilgili tartışmalara katılmak için de forumumuza mutlaka bir göz atın.

YouTube ve Twitch kanallarımıza da bekleriz.

Mutlaka Okuyun!

Adar'ın yeni aktörü Sam Hazeldine

Adar’ın Yeni Aktörü Sam Hazeldine Röportajı (Güç Yüzükleri)

“Entertainment Weekly ‘ye konuşan Adar’ın yeni aktörü Sam Hazeldine, ’Karanlık bir karakter ama kendini kötü …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir