Injustice 2 Duyuruldu!

Gümbür gümbür Injustice 2 geliyor!

injustice-2-art-1

Injustice 2 duyuruldu! DC’nin en ünlü ve en sevilen süper kahramanlarının birbirlerine ölümüne savaştığı Injustice’in ikinci oyunu, oldukça güzel bir fragmanla duyurulmuş bulunmakta!

Fragmanda dikkatimizi çeken en önemli şey kahramanlarımızın  zırhları oldu! Oyunun içerisinde de çok önemli yer taşıyacağını anlayabildiğimiz zırhlar, her karakter için varmış gibi gözüküyor. Eh fragmanda bile söylüyor; “Geliş!” diye. Haliyle, çok daha gelişmiş bir savaş bizi bekliyor olacak!

Superman, Batman, Flash, Aquaman ve Super Girl‘i birbirleriyle dövüşürken gördüğümüz bu fragmanda heyecan yapmamak elde değil doğrusu!

Oldukça iyi bir senaryoya ve dövüş mekaniklerine sahip olan ilk oyunun arkasından herkes ikinci oyunu heyecanla bekliyor!

Oyunun detayları, önümüzdeki E3’te gün yüzüne çıkacağını inanıyoruz ve oldukça sağlam bir oynayış yine bizi bekliyordur kesinlikle!

2017 Bahar aylarında çıkacağı düşünülen oyun şu an sadece Playstation 4 ve Xbox One platformlarına açıklanmış bulunmakta. PC’ye de geleceğini umduğumuz yapımı, bu yıl Batman v Superman izlemiş insanlar olarak heyecanla bekliyoruz!

Sizi şimdi şöyle güzel fragmana alalım, ondan sonra da yorumlarınızı alalım, sizde bizim kadar heyecanlı mısınız?

Mutlaka Okuyun!

Suicide Squad’tan Yeni Batman’li Fragman Yayınlandı!

Bu kez de Batman’i bulun oynardık aslında. Ama kendisinin pek bulunmaya ihtiyacı yok! Batman V …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir