SDCC’den Merakla Beklediğimiz 6 DC Haberi!

Justice League, Wonder Woman, Suicide Squad, Arrow ve Flash!

DC-Comics-logo-variant-2

Bu haftasonu San Diego Comic-Con hayranlara zirveyi yaşatmaya söz vermiş olmalı! Marvel, DC, diziler, fragmanlar, haberler, oyuncu kadroları, kötü adamlar, çığlıklar, gözyaşları!.. Abartı yok, gerçekten durum buydu. Binlerce çizgi roman ve çizgi roman dizileri/filmleri hayranı dün SDCC’de bir gün içinde alıp alabilecekleri bütün güzel haberleri aldılar.

Haliyle bunların hepsini ne tek tek haber yapmak ne de sizler için takip etmek mümkün. O halde gelin, hafta sonundan gelen bütün güzel haberlerden ve bizlere getirdikleri materyallerden şöyle kısaca bir bahsedelim.

DC ile devam ediyoruz!

DC

  • Justice Leauge Fragmanı ve Takım Üyelerinin Logoları Yayınlandı

Cumartesi günkü panel sırasında Warner Bros. ve DC Films 2017’de çıkacak olan Justice League filminden ilk fragmanı yayınladılar.

Fragmanda sevgili Batman’imiz Bruce Wayne’in ekibi topladığını görüyoruz. Wonder Woman zaten gelmişti. Önce Bruce Wayne’in Aquaman’i aradığını görüyoruz. Jason Momoa’yı görünce kalbimiz yerinden oynamadı değil hani. Wayne’e olan tepkisi ise görülmeye değer. Daha sonra Ezra Miller’ın canlandırdığı Flash’ın yanına giden Batman’in ummadığı bir konuşma gerçekleşiyor ve yalnızlıktan ölen kahramanımız teklifi hemen kabul ediyor.  Cyborq ile ilgili ek bir sahne göremiyoruz. Ancak DC’nin yine komik sahneler yapma çabalarına şahit oluyoruz.

Fragmana buyrun ve nefes almayı unutmayın:

https://youtu.be/ftDQOV6K158

Bunlar da Superman, Batman, Wonder Woman, Cyborg, Flash ve Aquaman’den oluşan ekibimizin logoları:

Justice League 17 Kasım 2017’de bizlerle olacak.

  • Wonder Woman Fragmanı Yayınlandı

Warner Bros. ve DC Films’in bir sonraki durağı merakla beklediğimiz Wonder Woman oldu. Ve filmden harika bir fragman geldi.

Patty Jenkins’in yönettiği Wonder Woman’da güzeller güzeli Gal Gadot’u yeniden iş başında göreceğiz. Wonder Woman önceden fethedilmez bir savaşçı olarak yetiştirilmiş, Amazonların prensesi Diana idi. Bir Amerikan pilotu uçağı gizli adalarına düşürüp dış dünyayla aralarında bir gedik açmış olunca, Diana evini terkedip tehdidi durdurabilmek için oraya gider. İnsanlarla omuz omuza savaşan Diana, güçlerini ve asıl kaderini keşfedecektir.

Harika fragmana buyrun:

https://youtu.be/SA9W0flbZeQ

  • Suicide Squad’tan Son Fragman Yayınlandı

Warner Bros.’un SDCC’deki panelinden yine Suicide Squad sesleri yükseldi. Önce filmin synopsisini bir hatırlayalım:

“Dünyanın en tehlikeli takımını toplamak için, hapisteki Süper Güçlü Kötüleri bir araya getir, devletin emri ile onları en güçlü silahlarla donat ve gizemli bir suç örgütünü yenmeleri için onları göreve gönder. Ancak, bu İntihar Timi, aslında başarılı olmaları için değil de, tescilli suçları nedeniyle, eninde sonunda kaybedecekleri aşikar bir göreve çıktıklarını fark ettiklerinde ne yapacaklardır?”
Buyrun fragmana:

https://youtu.be/aK1PlNIvbkk

  • Arrow 5. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Oliver Queen’i son bıraktığımız yerde Arrow hakkında bir sürü soruyla ayrılmıştık. Şimdi ise 5. Sezonun ilk fragmanıyla o soruların yerlerini daha büyükleri alıyor.

Oliver artık sadece şehrin koruyucusu değil, aynı zamanda Başkanı. Haliyle ofis işleriyle ‘ok’ işlerini birbirinden ayırması gerekmiş gibi görünüyor.

Yeni Arrow Ekibine ilk bakışımızı da yapıyoruz böylece. Black Canary’nin ölümü(?) ve Diggle’ın ayrılmasıyla birlikte yeni elemana ihtiyaç duyan ekipte Oliver ve Felicity’den başka Echo Kellum’un Mr. Terrific’i, Madison McLaughlin’in daha önce tanıştığımız Artemis karakteri ve Cody Rhodes’in henüz adını bilmediğimiz karakteri bulunuyor.

Görünüşe göre bu sezon oldukça heyecanlı geçecek. Özellikle Laurel’in Oliver’a olan gizemli son sözlerinden sonra neler olacağı merak konusu.

Arrow 5 Ekim’de yeniden CW’de olacak.

  • Flash 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Cumartesi günkü Flash panelinde, CW’den tıpkı Arrow’da olduğu gibi Flash’ın yeni sezon fragmanını da almış bulunuyoruz.

2. Sezonun sonunda ağzımız açık izlediğimiz sahneyi hatırlıyor musunuz? Hani Barry’nin zaman çizelgesini mahvedip, annesinin öldüğü geceye gidip onu kurtardığı zamanı. İşte bu an, 3. Sezon için Flashpoint’in habercisiydi.

Flashpoint 5 sayılık bir mini-çizgi roman serisidir. Barry Allen’ın başka bir zamanda uyanıp, güçlerinin olmadığı, onu bırakın ne Batman’in ne Superman’in, ne başka bir Flash’ın olmadığı bir zamanı ele alır. Orjinal zaman çizelgesini tek hatırlayan da Barry olduğu için, yeni sezonda onun güçlerini geri almak ve batırdığı her şeyi düzeltmek için uğraşmasını izleyeceğiz.

Flash’ın 3. Sezonu 4 Ekim’de CW’de olacak.

  • Katie Cassidy Black Canary Olarak DC Evrenine Geri Geliyor

DC evreninde birilerinin ölüp ölüp dirilmesine alıştık zaten. Lazarus Pit sağolsun… Şimdi ise Arrow dizisinin tüm hayranları çığırdan çıkaran o meşhur Laurel ölümünün de tersine döneceğini öğreniyoruz. Görünüşe göre Black Canary evrenden hiç çıkmamış.

Katie Cassidy

SDCC’de yapılan CW DC TV Panellerinde, Arrow yapımcısı Wendy Mericle Laurel ve Black Canary’nin sadece Arrow’a değil, DC TV Evreninin diğer dizilerine de geri döneceğini duyurdu:

“ Katie Cassidy’I 5. Sezonun 1. Bölümünde kesin göreceğiz. Ve bununla da kalmıyor, kendisiyle Arrow, Flash ve Legends of Tomorrow dizileri için de anlaşma yaptık. Yani Katie Cassidy kesinlikle bu evrenden gitmiş değil.”

Peki sizce nasıl geri dönecek sevgili Laurel? Lazarus Pit artık yok. Acaba sadece bir flashback sahnesi mi olacak? Ya birilerinin rüyasında mı? Merakla bekliyoruz.

İşte SDCC haftasonundan bizlere gelen müthiş haberler bunlardı. Yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook.com

 

Mutlaka Okuyun!

Justice League Setinden Tanıdık Bir Yüz: Karşınızda Deathstroke!

Batman’den Sosyal Medya Süprizi! Merakla beklediğimiz Justice League filminin başrollerinden ve yapımcılarından olan Ben Affleck …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir