Jurassic World’den Star Wars’a Tebrik Mesajı

T-Rex’ten BB-8’e Kutlama Madalyası!

jurassic-wars-163508

Universal Pictures, açılış haftasında önceden Jurassic World tarafından kaydedilmiş olan rekoru kırarak öne geçen Star Wars: The Force Awakens’ı tebrik etti.

Jurassic World, bu yılın başında haftasonu açılışında en büyük gişe hasılatını yaparak 208 milyon dolara ulaşarak rekorun sahibi olmuştu. Geçtiğimiz haftasonu ise, Star Wars, Güç’ünü gişeler üzerinde kullandı ve yayınlanışının üçüncü gününde 238 milyon dolara ulaşarak rekoru kırdı.

Bu numaralar yalnızca yerel rakamlar. Dünya çapında Star Wars: The Force Awakens’ın, Jurassic World’ün 525 milyon dolarlık kazancını geçeceği ve 528 milyon dolara ulaşacağı öngörülüyor. Ki bu, oldukça büyük bir miktar.

Sinema endüstrisinin içinde bu tarz bir rekabet ve desteklemenin olduğunu görmek her zaman çok güzel.

Ayrıca bu; gişe rekorları kıran bir filmin kendi rekorunu kıran diğer filmi ilk tebrik edişi değil. Jurassic World, Marvel’in Avengers filminin rekorunu kırdığında aynı bu tarz bir resim Marvel Stüdyolarından gelmişti. Resimde Chris Pratt’ın sürdüğü bir dinazor elinde Thor’un çekicini taşıyordu. O posteri buradan görebilirsiniz.

Peki siz bu yeni tatlı mı tatlı poster hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce de çok sevimli durmuyor mu? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook.com

 

Mutlaka Okuyun!

Captain Marvel filminde Türk besteci Pınar Toprak!

Captain Marvel filminde Türk besteci Pınar Toprak! Türkiye‘de doğan ve 17 yaşında Amerika‘ya giden Pınar …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir