Yeni Star Wars filmi The Rise of Skywalker duyuruldu ve fragmanı yayınlandı.

Film ekibinin de katıldığı Star Wars Celebration etkinliğinin finalinde Star Wars Episode 9‘un resmi ismi The Rise of Skywalker açıklandı ve fragman yayınlandı.

Star Wars: The Rise Of Skywalker

Oscar Isaac vizyona girecek yeni Star Wars filmi için “Skywalker efsanesinin son filmi. Dokuz hikaye. Son hikaye bunların zirve noktası olacak. J.J Abrams’ın ve Lucasfilm ekibinin ortaya koydukları şey beklentileri kesinlikle karşılıyor.” demişti. Star Wars IX yani duyurulan ismi ile Star Wars: The Rise of Skywalker, 1977 yılında başlayan Skywalker efsanesini işleyen son film olacak.

Film zaman olarak The Last Jedi filminin finalinden sonrasını ele alacak. Filmin Aralık ayında vizyona girmesi bekleniyor.

Disney uzun süre Star Wars filmi yapmayacak!

Rise of Skywalker

Disney CEO‘su Bob Iger, Star Wars hayranlarının bir süre Star Wars temalı bir film seyredemeyeceklerini söyledi. Boba Fett filminin iptal edilmesi de bu sözünü destekler nitelikte. Yine de Disney’in dijital yayın platformu Disney+’da iki Star Wars dizisi yayınlanacak. İlki Pedro Pascal‘ın oynayacağı The Mandalorian dizisi diğeri de Rogue One’da izlediğimiz Diego Luna’nın oynayacağı adı henüz açıklanmayan dizi olacak.

Eğer Orta Dünya hayranıysanız, bizi TwitterInstagram ve Facebook üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Yüzüklerin Efendisi dizisiyle ilgili son haberleri takip etmek için portalımıza, Orta Dünya ile ilgili tartışmalara katılmak için de forumumuza mutlaka bir göz atın.

YouTube ve Twitch kanallarımıza da bekleriz.

Mutlaka Okuyun!

Triple Frontier filminin fragmanı yayınlandı!

Oyuncu kadrosuyla dikkat çeken yeni Netflix yapımı Triple Frontier filmine ait fragman yayınlandı. Ben Affleck, Oscar …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir