King Kong/Godzilla Üçlemesi Duyuruldu

Dev ikili için hazır mısınız?

godzillakingkong

Hiç ihtimal bile vermediğimiz dedikodular gerçek oluyor. Legendary ve Warner Bros. şirketleri Godzilla veKing Kong‘u bir araya getireceklerini resmi olarak duyurdu! Üçleme halinde gelecek olan serinin çıkış tarihleri bile hazır!

Kong: Skull Island; 10 Mart 2017‘de sinemalara gelecek. Onu, 8 Haziran 2018‘de Godzilla 2 takip edecek. Ve son olarak 2020‘de Godzilla vs. Kong filminde ikilinin buluşmasını izleyeceğiz.

Godzilla 2 bir kez daha Monarch Projesi üzerine olacak. Monarch organizasyonu ortak sinema evreninin ana konusunu oluşturacak. Bu sayede klasik Godzilla düşmanlarından Rodan, Mothra ve King Ghidorah’ı da görmüş olacağız.

Legendary CEO’su Thomas Tull, basın toplantısında şunları söyledi:

“Seyirciler Godzilla’yı gerçekten çok sevdiler. Bugün, bu filmin yalnızca yepyeni bir eğlence dünyasına açılan bir kapı olduğunu açıklamaktan mutluluk duyarım. Uzun süredir bu karakterlerin hayranı olarak bu karşılaşmayı bekliyordum.”

Warner Bros. başkanı ve CEO’su Kevin Tsujihara ise konuyla ilgili şöyle diyor:

“Legendary’daki ortaklarımızla çalışarak, Godzilla üzerinde çok yaratıcı ve başarılı çalışmalar yaptık. Bu karakterleri bir araya getirebilmek ve ileride film yapımcılar için bir çok yeni fırsatlar oluşturabilmek harika bir şey. Hayranlar bu muazzam, dünya çapında ikonik olan filmlere bayılacaklar ve inanın, bundan daha büyük olamazlar.”

King Kong ve Godzilla? Sizce de kulağa çok hayal gibi gelmiyor mu başlarda? Şimdi ise bu iki kocaman kahramanımızın karşılaşmasını izleyeceğiz. Siz konuyla ilgili ne düşünüyorsunuz? Sizce nasıl bir film çıkacak ortaya? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook.com

Mutlaka Okuyun!

Christopher Nolan’ın yeni filmi North by Northwest ve Inception karışımı olacak!

Christopher Nolan Son olarak İkinci Dünya Savaşı‘nın en kritik olaylarından birini ele alan Dunkirk filmi …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir