Marvel Comics’ten Yeni Black Widow Serisi!

All-new Black Widow!

black widow

Marvel Comics, 2016’nın başlarında çıkacak olan yeni Black Widow çizgi roman serisini duyurdu. Hem de Daredevil takımıyla birlikte! Takımda Eisner Ödüllü yazar Mark Waid, sanatçı Chris Samnee, kolorist (renklendirici) Matthew Wilson ve letterer (çizgi romandaki yazıları ‘çizen’ kişi) Joe Caramagnabulunuyor.

Entertainment Weekly ile konuşan Waid ve Samnee; yeni Black Widow’un şu sıralar Nathan Edmondson ve Phil Noto’nun yürütmekte olduğu seriyle direk bir bağlantısı olmadığını ancak o seriden çıkış yapıp yine Natasha Romanov’un tüm hikayesini anlatacaklarını belirtti.

Konuyla ilgili Waid şunları söylüyor:

“Tıpkı Daredevil’de yaptığımız gibi; son çıkan sayının sonundaki olayları veya belirli bir zamandaki olayları ele almıyoruz. Ancak önceki serilerde olan olayları da tamamen gözardı etmiyoruz, ortada bulunan havuzdan bir şeyler kapıyoruz. Tabi ki bu, Marvel zamanıyla, son olayın üzerinden en az 8 ay geçtikten sonra oluyor. Bir gün sonrasını anlatmıyoruz yani. Özellikle 2. sayıda, geçmiş olaylardan bir şeyler aldık ancak bunu öyle bir şekilde yaptık ki; okuyucu bir önceki sayıyı okunmadığında bir şeyler kaçırmış hissetmeyecek.”

Samnee de şöyle ekliyor:

“Geçmiş sayıları okumanıza gerek yok. Yani, okusanız iyi olur tabi ki, ama okumadıysanız direk bu hikayeye atlamanızda bir sakınca yok.”

Aşağıda Samnee’nin Black Widow #1 için çizdiği kapağı ve Black Widow tasarımı için yaptığı concept art’ı görebilirsiniz. Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın:

 

Mutlaka Okuyun!

Samuel L. Jackson’un Infinity War Endgame hakkındaki açıklaması ve Nick Fury teorisi!

*Avengers Infinitiy War filmini izlemeyenler için spoiler uyarısı.* Konu Avengers 4 Endgame veya Infinity War …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir