Nolan’ın Yeni Filmi 2. Dünya Savaşı’nı Konu Alabilir

Nolan

Ünlü yönetmen Christopher Nolan, 2014 yılında Interstellar ile yakaladığı büyük başarıdan sonra yeni filmi için hazırlanıyor.

Daha önce başarılı yönetmenin bir sonraki filminin 2017’de çıkacağını şu haberimizde sizlere duyurmuştuk. Şimdi ise yeni yapım ile ilgili ilk ayrıntılar şekillenmeye başlıyor. İddialara göre Nolan, 2. Dünya Savaşı’nda Fransa’nın Dunkirk limanının boşaltılmasını konu alan bir dönem filmi çekme hazırlığında.

Henüz doğrulanmasada La Voix Du Nord isimli bir Fransız kaynağın haberine göre yönetmenin kendisi ve kardeşi Jonathan Nolan’ın Dunkirk’e birçok ziyaret gerçekleştirdiği ve bu ziyaretlerin çok gizli olduğu belirtildi.

Dunkirk Tahliyesi ya da diğer bir adıyla Dinamo Operasyonu olarak adlandırılan olay, İngilizler ile diğer Müttefik askerlerinin Alman askerleri tarafından kıstırıldığı Dunkirk’ten, 330.000 askerin inanılmaz bir şekilde kurtuluşu olarak biliniyor.

Film, 21 Temmuz 2017’de vizyona girecek.

Düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Mutlaka Okuyun!

Justice League Setinden Tanıdık Bir Yüz: Karşınızda Deathstroke!

Batman’den Sosyal Medya Süprizi! Merakla beklediğimiz Justice League filminin başrollerinden ve yapımcılarından olan Ben Affleck …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir