Ocean’s 8 filminin oyuncuları, fragmanı ve afişi!

1960’dan bu yana yayınlanan Ocean’s serisinin sekizinci filmi Ocean’s 8 serinin diğer filmleri gibi bir soygun hikayesini anlatacak. Gerilim ve suç filmi Türkiye’de 22 Haziran 2018 tarihinde vizyona girecek.

Ocean's 8

Oyuncu Kadrosu

Filmin başrollerini Anne Hathaway, Sandra Bullock, Cate Blanchett, Helena Bonham Carter, Sarah Paulson, Mindy Kaling, Awkwafina ve Rihanna paylaşıyor. Filmde Richard Armitage, Matt Damon gibi ünlü aktörleri de göreceğiz.

Önemli bir not, Ocean’s 8 filmi daha önce çekilmiş herhangi bir Ocean’s filminin farklı oyuncularla yeniden çevrilmiş versiyonu değil. Evet, biz de Ghostbusters felaketi gibi yapılmasından korkuyorduk.

Filmin Konusu

Bildiğiniz gibi Ocean’s üçlemesinde ekibi George Clooney tarafından canlandırılan Danny Ocean karakteri bir araya getiriyordu. Bu filmde ise Danny Ocean’ın kız kardeşi olan Debby Ocean soygun ekibini topluyor. Debby karakterini Sandra Bullock canlandırıyor.

Debbie OceanMet Gala olarak bilinen ve New York‘ta düzenlenen yardım etkinliğinde imkansız görülen bir soygunu hedefler. Ekibini oluşturur ve hareket geçer.

Ocean's 8

Eğer Orta Dünya hayranıysanız, bizi TwitterInstagram ve Facebook üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Yüzüklerin Efendisi dizisiyle ilgili son haberleri takip etmek için portalımıza, Orta Dünya ile ilgili tartışmalara katılmak için de forumumuza mutlaka bir göz atın.

YouTube ve Twitch kanallarımıza da bekleriz.

Mutlaka Okuyun!

Ragnarok: Karşınızda Yeni Stiliyle Thor, Hela ve Valkyrie!

Görünüşe göre Thor’un saçlarından daha önemli şeyler de var! Entertainment Weekly dergisinin bir sonraki sayısında …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir