Yüzüklerin Efendisi Dizisi’nin Galadriel’i Morfydd Clark dizi hakkında ilk kez konuştu!

Amazon’un Yüzüklerin Efendisi dizisinde Galadriel karakterini canlandıracak olan Morfydd Clark başrolünü üstlendiği “Saint Maud” isimli korku-gerilim filmiyle alakalı bir röportaj gerçekleştirdi. Bu röportajda her ne kadar uzun uzun Saint Mud filmi ve filmin çekiliş sürecini anlatsa da, bütün Orta Dünya hayranlarının heyecanla beklediği Yüzüklerin Efendisi dizisi hakkında da konuştu.

Morfydd Clark

Yüzüklerin Efendisi üçlemesinde Cate Blanchett‘in efsanevi bir şekilde beyaz perdeye yansıttığı Galadriel karakterini canlandıracak olan Morfydd Clark, çekimlerin bir kısmının karantina öncesi başladığını ancak araya giren süreçle sekteye uğradığını ifade ediyor. Geçtiğimiz günlerde Yeni Zelanda’nın izin vermesiyle tekrar başlayan çekimlerle alakalı ise şunu söylüyor “Seyircinin karantina öncesi çekilen sahneler ile yeni çekilmeye başlanan sahneleri ayırt edebileceğini düşünüyorum.”

Morfydd Clark: Yüzüklerin Efendisi dizisinde çalışanların sayısı akıllara durgunluk veriyor!

Morfydd Clark, röportajın devamında ilk iki bölümünün 90’ar dakika süreceğini öğrendiğimiz Yüzüklerin Efendisi dizisinin ne kadar büyük boyutlu bir proje olduğunu ve dizi çekimlerinden duyduğu heyecanı şu şekilde anlatıyor:

“Yüzüklerin Efendisi dizisinde yer alarak ihtiyaç duyduğum ivmeyi yakalamış gibi  hissediyorum. Bu yapımda çalışan insanların sayısı sürekli olarak akıllara durgunluk veriyor. Bir kişinin tek işi sadece tozun, ayak izlerine ve esintiye nasıl tepki verdiğini takip etmekten ibaret! Böyle bir şeyi göreceğim daha önce aklımdan bile geçmemişti. Marvel gibi bir şey dışında, işlerin bundan daha büyük olabileceğini düşünmüyordum.”

Geçtiğimiz günlerde yaptığımız Galadriel, Sauron ve Elrond‘un dizide kesin olarak yer alacağını duyurmuştuk. Tabi bu haberin duyulmasıyla birlikte gözler hemen üçlemenin efsane oyuncularına dönmüştü. İlk açıklama ise Hugo Weaving’den gelmişti ve kendisi dizide kesinlikle yer almayacağını nedenleriyle açıklamıştı.

Morfydd Clark

Elijah Wood: Yüzüklerin Efendisi dizisinde görünmeyi çok isterim.

Dizinin Orta Dünya’nın İkinci Çağ’ında geçeceğini biliyoruz, bu Frodo karakterinin yer alamayacağı anlamına geliyor. Peki bu Elijah Wood‘un yer almaması için yeterli bir neden mi? Hayır, değil. Yüzüklerin Efendisi üçlemesinde Frodo Baggins karakterini canlandıran Elijah Wood seve seve bir “cameo” rolü üstlenebileceğini söyledi.

Yüzüklerin Efendisi dizisiyle alakalı haberler git gide artmaya ve diziyi izleyeceğimiz günler yaklaşmaya başladı. Bunu havada hissediyoruz! Siz de Orta Dünya hayranıysanız ve bütün gelişmelerden anında haberdar olmak istiyorsanız bizi twitter, instagram ve facebook üzerinden takip edebilirisiniz.

Yüzüklerin Efendisi dizisiyle ilgili son haberleri takip etmek için portalımıza, Orta Dünya ile ilgili tartışmalara katılmak için de forumumuza mutlaka bir göz atın.

YouTube ve Twitch kanallarımıza da bekleriz.

Mutlaka Okuyun!

Gandalf emekli olmayı düşünmüyor

Gandalf Emekli Olmayı Düşünmüyor! (Sir Ian McKellen Çalışmaya Devam Etmek İstiyor!)

Gandalf emekli olmayı düşünmüyor: Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit filmlerinin efsanevi oyuncusu Sir Ian McKellen, emekli …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir