Plague Inc: Evolved’in Tam Sürümü Yayınlandı!

Hasta etmeye hasta olanların oyunu Plague Inc: Evolved yayınlandı!

maxresdefault

Gün geçmiyor ki, bir oyun daha “Alfadayız biz ehehe, tam sürüm değiliz kusurlarımız var eheheh” deyip bitmemiş bir oyunu piyasaya sürüp paramızı gasp etmeye dursun.

Biz aralarından bir tanesini gördük ki Steam’de uzun bir süredir erken erişimde olduğu halde oldukça iyi içerikli, stabil bir oyun olmayı başarmış ve artık tam sürüm olarak yayınlamaya hak kazandı!

Plague Inc: Evolved! Artık erken erişimden çıktı hemde %10 indirimle! 1.0 olarak geçen bu sürümde Co-op gibi birçok şeyin yanı sıra sizi saatlerce oyuna kitleyecek içerikler geldi!

Oyunu bilmeyenlere kısaca anlatalım! Siz, dünyaya bir virüs yaymaya çalışıyorsunuz! Ta daa! Evet. Oyunun amacı tüm dünyaya virüs yaymak ve insanları öldürmek! “Pehh bunda o kadar ilgi çekici bir şey yok!” diye düşünmeyin hemen! Aksine oldukça eğlenceli ve göründüğünden daha zor olan bu yapım, mobilden PC’ye geçen bir yapımdır.

Virüsü yayarken oldukça çelişkide kaldığınız bir oyun olan Plague Inc: Evolved, oyunu başarıyla bitirdiğiniz zaman size tatminlik duygusunu veren birkaç oyundan bir tanesi!

Virüsünüzün ölüdürücülük derecesini, nasıl yayılacağını gibi şeylere karıştığınız bu, sizin becerilerinizi ve zekanızı zorlayacak hoş bir yapım.

Kesinlikle hazır indirimdeyken almanızı gerektiğinizi düşündüğümüz bir yapım!

Mutlaka Okuyun!

Steam Sonbahar 2018 İndiriminden Önerilerimiz

Steam Sonbahar 2018 indirimleri başladı! Black Friday ve Cyber Monday indirimlerinin Steam karşılığı diyebileceğimiz indirimlerde, …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir