Ryan Reynolds Pikachu oluyor!

Ryan Reynolds

 Ryan Reynolds, Rob Letterman‘ın yönetmenliğini üstleneceği “Detective Pikachu” isimli filmde Pikachu olacak. Filmin 10 Mayıs 2019 tarihinde yayınlanması bekleniyor.

 Nintendo 1993 yılında “Super Mario Bros.” filmi için Hollywood‘a film haklarını vermişti. IMDb puanı 4.0 olan ve çok eleştirilen filmin ardından firma daha dikkatli bir tavır almıştı. Firmanın 24 yıl sonra bu film için haklarını vermiş olması beklentiyi oldukça yükseltiyor.

2016 yılında Japonya‘da Great Detective Pikachu ismiyle piyasaya sürülen oyunun hikayesi Hollywood‘a taşınıyor. Oyunda Detective Pikachu onun söylediklerini anlayabilen Tim Goodman isimli çocukla birlikte çeşitli gizemler çözerek çeşitli görevler tamamlıyor.

Ryan Reynolds

Film hakkında henüz çok az bilgi bulunuyor. Rolün tabiatı gereği hareket algılama tekniğiyle yapılacağı söyleniyor. Ryan Reynolds dışında iki ismi daha biliyoruz. Jurassic World 2: Fallen Kingdom filminde de rol alan Justice Smith “Tim Goodman” isimli karakteri ve Big Little Lies serisinden tanıdığımız Kathryn Newton “Lucy” karakterini seslendirecek.

Eğer Orta Dünya hayranıysanız, bizi TwitterInstagram ve Facebook üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Yüzüklerin Efendisi dizisiyle ilgili son haberleri takip etmek için portalımıza, Orta Dünya ile ilgili tartışmalara katılmak için de forumumuza mutlaka bir göz atın.

YouTube ve Twitch kanallarımıza da bekleriz.

Mutlaka Okuyun!

Frodo’yu Seslendirmek İsteyen Rock Yıldızı Kimdi?

Frodo’yu seslendirmek isteyen Rock yıldızı kimdi? Ralph Bakshi’nin 1978 yapımlı Yüzüklerin Efendisi animasyon filminin üzerinden …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir