Avengers 4: Endgame filminin ilk fragmanı yayınlandı!

Avengers 4: Endgame filminin ilk fragmanında neler oluyor?

Öncelikle fragmanda emeği geçen herkesi tebrik etmek istiyorum. “Fragmanla film özetleme” hastalığından kurtulmayı başardıkları için kendilerine kocaman bir alkış göndermemiz gerek. Tabi bu durum film hakkında yazılacak şeylerin sayısını da kısıtlamış oluyor ama buna değer.

Genel deyişle “vurdulu kırdılı” bir fragman bekleyenler hüsrana uğrayacak. Aşırı gaza getirici bir müzik eşliğinde dövüş sahneleri yerine kahramanların içine düştüğü duygusal boşluğu anlatan hoş bir fragman yapılmış. Avengers 4: Endgame filmine dair çok çok çok küçük detaylar verilmiş.

Avengers 4: Endgame

Henüz Avengers 3: Infınıty War filmini izlemediyseniz bu kısım spoiler içerebilir.* Thanos amacına ulaşmıştır. Evrende yaşayan bütün canlıların yarısı onun tarafından yok edilmiştir. Avengers ekibi de bu kayıptan payını almıştır. T’Challa, Peter Parker, Stephen Strange, Nick Fury, Maria Hill ve daha bir çok kahraman yok olmuştur. Fragman bu durumun devamında yaşananlara hissi açıdan yaklaşıyor. Tony Stark‘ı bilinmezliğin, yokluğun içerisine süzülürken görüyoruz. Captain America ve Natasha (Black Widow) karakterlerini bir soruna karşı umutsuz bir çözüm arayışı içerisinde görüyoruz. En son olarak Avengers 3: Infınıty War filminde görmediğimiz Hawkeye yani Clint Barton karakterini görüyoruz. Bu kısımdageçen “.. kendimizden bir parça kaybettik.” repliği Hawkeye karakteri ile ilgili bir ipucu içeriyor olabilir. Bonus olaraksa ekibe katılmaya çalışan Scott Lang yani Ant Man‘i Captain America ve Natasha‘ya ulaşmaya çalışırken görüyoruz.

Avengers 4: Endgame

Endgame ne zaman vizyona girecek?

Avengers serisinin 3. filmi Infinity War 27 Nisan 2018 tarihinde vizyona girmişti. 500 binden fazla kullanıcının oyu ile 10 üzerinden 8.5 puan alan filmin devamı merakla bekleniyordu. Hakkında onlarca teoriler üretilen devam filmi Avengers 4: Endgame 26 Nisan 2019 tarihinde vizyona girecek.

Marvel ilk fragmanı ve posteriyle hikayenin gidişatına dair bilgi vermemeye çok uğraşmış gibi görünüyor. Posterde, fragmanın son kısmında yeniden birleşmesini seyrettiğimiz A harfini görüyoruz.

Avengers 4: Endgame

Eğer Orta Dünya hayranıysanız, bizi TwitterInstagram ve Facebook üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Yüzüklerin Efendisi dizisiyle ilgili son haberleri takip etmek için portalımıza, Orta Dünya ile ilgili tartışmalara katılmak için de forumumuza mutlaka bir göz atın.

YouTube ve Twitch kanallarımıza da bekleriz.

Mutlaka Okuyun!

Samuel L. Jackson’un Infinity War Endgame hakkındaki açıklaması ve Nick Fury teorisi!

*Avengers Infinitiy War filmini izlemeyenler için spoiler uyarısı.* Konu Avengers 4 Endgame veya Infinity War …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir