Shadow of Mordor 2 mi geliyor? Neler oluyor?

Shadow of Mordor 2 yolda! Hazır mısınız?

SoM

2014’te sürülen ilk oyunun başarısından sonra ve hikayenin devam ettirilebilecek bir yapısı olduğu için 2. bir oyunun gelmesi her zaman düşünülüyordu hayranlar tarafından. Ve Shadow of Mordor 2 gizliden gizliye açığa çıktı!

Peki nereden biliniyor geldiği? Laura Mary Kim adlı arkadaş sayesinde! Bu kadın ne iş mi yapıyor? Oyunlardaki motion capture’le çekilen dövüş ve rol sahnelerini üstlenen kişi. Bir tür aktris ve dublör. 

iStunt isimli sitede kendisinin CV’si oldukça kabarık kendisine Batman: Arkham Knight’tan tutun, Resident Evil 6’ya, Assassin’s Creed Unity’den, Dark Souls II’ye birçok oyunda rastlıyoruz. Kendisi bu güzel çalışmalarını yazarken birde listesine bir şey daha ekliyor, ve NerdLeaks sitesi sayesinde, arkadaşın listesindeki şeyin Shadow of Mordor 2 olduğunu öğreniyoruz! Sonra kaldırılan bu olay bir kere sızdırıldı bile! 

Yürübenerdleaks

İlk oyunun başarısından sonra Shadow of Mordor 2’yi merakla bekliyoruz! Gelsin oynayalım! Umarım kendisinin üstüne bir şeyler katarak gelir ve ilk oyundan çok daha iyi bir oyun olarak akıllarımızda yer eder. Ayrıca Orta Dünya’yı daha aktarmasını dilemiyor değiliz, birkaçımızın oyundan biraz mutsuz bir şekilde (hikayesel, ve dünya açısından) ayrıldığını biliyoruz.

Oyunun bu yaz çıkması temenni ediliyor.

2 yıl sonra gelen bu haber eminim ki hepimizi heyecanlandırdı. Ya peki sizler? Siz neler düşünüyorsunuz? Bilerek mi sızdırıldı dersiniz? Yoksa gerçekten küçük bir hata mıydı? Oyunu bekliyor musunuz?

Yorumlarınızı bekliyoruz!

Kaynak;

NerdLeaks

 

Bir yorum

  1. Geç gördüm ama harika haber Dayı :D .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir