Suicide Squad’tan Yeni Batman’li Fragman Yayınlandı!

Bu kez de Batman’i bulun oynardık aslında. Ama kendisinin pek bulunmaya ihtiyacı yok!

suicidesquadhires-165426-768x512

Batman V Superman’in tüm dünyada çıkışının ve uyandırdığı büyük yankısının ardından tüm gözler DC Sinema Evreninin bir sonraki filmine çevrildi. Suicide Squad, yani İntihar Timi olarak tanıdığımız bir grup serseriden oluşan bu ekibe şimdi yeni fragmanda çok daha yakından bakma şansı yakalıyoruz.

Dilerseniz önce filmin resmi konusunu bir hatırlayalım:

Dünyanın en tehlikeli takımını toplamak için, hapisteki Süper Güçlü Kötüleri bir araya getir, devletin emri ile onları en güçlü silahlarla donat ve gizemli bir suç örgütünü yenmeleri için onları göreve gönder. Ancak, bu İntihar Timi, aslında başarılı olmaları için değil de, tescilli suçları nedeniyle, eninde sonunda kaybedecekleri aşikar bir göreve çıktıklarını fark ettiklerinde ne yapacaklardır?

Fragmanın başında aslında Amanda Waller’ın neden bu ekibi bir araya getirdiğine dair bize fikir veren bir sahneyle karşılaşıyoruz. Amerikan hükümeti ve askeriyesi, Superman’in veya bu tarz güçlere sahip olan birinin kontrolden çıkarsa ortaya ne gibi zararlar çıkabileceğini tartışıyorlar. Bu zorlu soruya olan cevap ise, ilginç özellikleri olan bir grup kötü insanı bir araya getirip, onları böyle bir durum karşısında savaşmaya zorlamak oluyor.

Will Smith, Margot Robbie, Jai Courtney, Cara Delevingne, Adewale Akinnuoye-Agbaje gibi tanınan oyuncuların canlandırdığı kötü adamlarımızla birlikte diğerleri de, Amanda Waller’ın ve Joel Kinnaman’ın canlandırdığı Rick Flag’ın etrafında toplanarak ortalığı ateşe vermeye geliyorlar.

Yeni fragmanın en güzel artı sahnesinde ise Ben Affleck’in Batman’inin, Jared Leto’nun Joker’inin arabasını takip ettiğini görüyoruz.

David Ayer’in kaleminden ve yönetmenliğinden çıkan Suicide Squad için nefesler tutulmuş durumda. Film 5 Ağustos’ta sinemalarda olacak.

Fragmanı aşağıda izleyebilirsiniz, yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: empireonline.com

Mutlaka Okuyun!

Netflix yapımı “Bright” filminden en son fragman!

Fantastik polisiye aksiyon filmi Bright’ın yayınlanmasına çok kısa bir süre kala Netflix tarafından bir fragman …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir