Triple Frontier filminin fragmanı yayınlandı!

Oyuncu kadrosuyla dikkat çeken yeni Netflix yapımı Triple Frontier filmine ait fragman yayınlandı. Ben Affleck, Oscar Isaac, Charlie Hunnam, Garrett Hedlund ve Pedro Pascal gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı film Güney Amerika‘da geçiyor.

Yönetmenliğini Margin Call ve A Most Violent Year filmlerinin de yönetmenliğini yapan J.C. Chandor üstleniyor. Senaryosunu da 00:30 – Zero Dark Thirty filminin yazarı olarak tanıdığımız Mark Boal üstleniyor.

Paraguay, Arjantin ve Brezilya arasında kalan ve “üçlü bölge” (Triple Frontier) olarak bilinen bölgede geçecek film 2019‘un Mart ayında Netflix üzerinden yayınlanacak.

Triple Frontier Filminin Konusu

“Emin olun ki bu askerî bir operasyon değil. Ben Affleck, Oscar Isaac, Charlie Hunnam, Garrett Hedlund ve Pedro Pascal; Triple Frontier‘da dünyanın en acımasız kartellerinden birini soymaya çalışıyor. ”

Triple Frontier

Beş eski asker, büyük askeri başarılarının karşılığı olarak yeteri kadar maddi ve manevi karşılık alamadıkları için kendilerine yeni bir görev seçerler. Yeteneklerini kendi yararları için kullanmaya karar verirler. Triple Frontier‘da dünyanın en acımasız kartellerinden birini soymaya çalışırlar. Herhangi bir “bayrağın” desteği olmadan, Güney Amerika’nın en kalabalık bölgelerinden birinde başlayan soygun beklendiği gibi gitmez. Beş eski asker kendilerini bambaşka bir mücadelenin içinde buluverir.

Eğer Orta Dünya hayranıysanız, bizi TwitterInstagram ve Facebook üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Yüzüklerin Efendisi dizisiyle ilgili son haberleri takip etmek için portalımıza, Orta Dünya ile ilgili tartışmalara katılmak için de forumumuza mutlaka bir göz atın.

YouTube ve Twitch kanallarımıza da bekleriz.

Mutlaka Okuyun!

Netflix’ten yeni interaktif dizi You vs. Wild!

You vs. Wild Bear Grllys‘in doğada vereceği hayatta kalma mücadelesinde bizim de söz hakkımız olmasını …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir