The Sopranos’un öncesini anlatacak Newark filmi!

Newark

The Sopranos televizyon tarihinin en iyi dizilerindne birisi kabul ediliyor. 1999-2017 yılları arasında yayınlanan efsane dizinin öncesinde yaşananları konu alacak film Newark duyuruldu. 25 Eylül 2020 tarihinde vizyona girecek filmin oyuncu kadrosu da belli oldu.

Oyuncu kadrosunda duygusal bir sürpiz yer alıyor. 2013 yılında hayatını kaybeden James Gandolfini’nin oğlu Michael Gandolfini filmde babasının canlandırdığı Tony Soprano karakterinin gençliğini oynayacak. Oyuncu kadrosunda Ray Liotta, Corey Stoll, Vera Farmiga, Jon Bernthal, Alessandro Nivola, Billy Magnussen gibi isimler de yer alıyor.

Sonraki Önceki
Jon Bernthal, Vera Farmiga Newark
Ray Liotta Newark
Corey Stoll, Billy Magnussen Newark
Alessandro Nivola Newark

Sonraki Önceki

Filmin 1967 Temmuz ayında yaşanan Newark ayaklanmaların döneminde geçeceği düşünülüyor. Ayaklanma 12 Temmuz-17 Temmuz arasında Newark, New Jersey’de yaşanmıştı. 26 kişinin öldüğü, yüzlerce kişinin yaralandığı ayaklanma bir polisin siyahi bir vatandaşı öldürmesiyle başlamıştı. Ayaklanmalar sırasında siyahiler ile İtalyan asıllı Amerikalılar arasında da büyük çatışmalar yaşanmıştı.

The Sopranos‘un dokuz bölümünü, Game of Thrones dizsinin de yedi bölümünü yöneten Alan Taylor, Newark filminin yönetmen koltuğuna oturacak. Film henüz yayınlanmadan alacağı ödülleri gözümüzde canlandırabiliyoruz. Hayran kitlesinin büyük bir heyecanla beklediği film umarız beklentileri karşılar.

Bizi twitter ve instagramdan takip etmeyi unutmayın!

Mutlaka Okuyun!

Daredevil 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

New York Comic Con’da yayınlanan Daredevil’in 2. sezon fragmanı şimdi online olarak sizlerle! Fragmanda Elodie …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir