Game of Thrones’un 7. Sezon Yönetmenleri Açıklandı

Game of Thrones

Geçtiğimiz günlerde izlenme rekorları kırarak 6. sezon finalini gerçekleştiren Game of Thrones’un 7. sezonundan ilk detaylar paylaşıldı.

Entertainment Weekly’e göre 2017’de yayınlanmaya başlayacak olan yeni sezonun yönetmenleri belirlendi. Buna göre yeni sezonun yönetmenlik koltuğunda göreceğimiz isimler: Alan Taylor, Jeremy Podeswa, Mark Mylod, Matt Shakman.

Alan Taylor: Dizinin 1. sezonunda iki bölüm; 2. sezonda ise dört bölüme imzasını atan Taylor, Thor: The Dark World ve Terminator Genisys filmlerinin yönetmenliğini üstlenmişti. 2012 yılından beri Game of Thrones dünyasından uzakta olan yönetmen, 7. sezonla birlikte tekrardan yönetmen koltuğuna oturacak.

Jeremy Podeswa: Boardwalk Empire ve The Pacific’le Emmy ödüllerinde aday olan, birçok televizyon dizisinde karşılaştığımız Podeswa, geçtiğimiz yıl da Game of Thrones ile Emmy adayı olarak karşımıza çıkmıştı. Dizinin 5. sezonda ‘Kill the Boy’ ve en gergin bölümlerden biri olan ‘Unboved, Unbent, Unbroken’ bölümlerinin yönetmenliğini yapan Podeswa; bu yıl da sezonun heyecanlı ilk bölümü ‘The Red Woman’ ile Bran’ın ilk defa geçmişe yolculuk yaptığı ‘Home’ bölümünün yönetmenliğini üstlenmişti.

Mark Mylod: Shameless ve Entourage gibi başarılı televizyon dizilerinde yönetmen olarak gördüğümüz Mylod, dizinin 5. sezonun en önemli bölümlerinden ‘High Sparrow’ ile en etkileyici sahnelere imza atan ‘Sons of the Harpy’ bölümlerine imza atarken; 6. sezonda ise ‘The Broken Man’ ile Arya’nın kaderini belirleyen bölümlerden biri olan ‘No One’ın yönetmenliğini yapmıştı.

Matt Shakman: diğerlerinin aksine daha önce Game of Thrones’ta karşılaşmadığımız bir isim Shakman. It’s Always Sunny in Philadelphia, The Good Wife, Revenge ve Fargo gibi ekranların sevilen dizilerinde karşılaştığımız Matt Shakman’ın Game of Thrones dünyasında nasıl bir yansımayla bizi buluşturacağı merak konusu.

Mutlaka Okuyun!

George R. R. Martin, Lord of the Rings’i eleştirdi!

George R. R. Martin, Lord of the Rings’i eleştirdi! Game of Thrones serisinin yaratıcısı George …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir