Ubisoft, Watch Dogs dahil 3 oyunu ücretsiz dağıtıyor! Black Flag ve World of Conflict!

Watch Dogs Black Flag

 

Ubisoft’un Mutlu Oyun Günleri 2017 etkinliğinden yıl sonu sürprizi geldi. Geçtiğimiz günlerde  Assassin’s Creed IV Black Flag oyununu ücretsiz dağıtan firma, yeni bir etkinlik ile süreyi uzattı ve toplamda 3 oyun hediye etmeye başladı. 18 ve 23 Aralık tarihleri arasında geçerli olan fırsattan faydalanarak Watch Dogs, AC IV Black Flag ve World in Conflict oyunlarını edinebilirsiniz.

Watch Dogs– AC Black Flag ve World of Conflict’i Nasıl Alacağım?

Öncelikle Ubisoft‘un sitesine girerek üyelik açmanız gerekiyor. Ubisoft hesabınıza giriş yaparak bu siteye girebilirsiniz, site içerisindeki yönlendirmeleri takip ederek oyunları kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Oyunları indirmek ve oynamak için Ubisoft‘un oyun platformu olan Uplay programını indirmeniz gerekiyor. Uplay programını açtıktan sonra oyun sayfalarına tek tek gidebilir ya da News kısmının üst tarafında bulunan fotoğrafa tıklayarak oyunları kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Etkinlik kapsamında ücretsiz olan oyunlar için son gün 23 Aralık.

Eğer Orta Dünya hayranıysanız, bizi TwitterInstagram ve Facebook üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Yüzüklerin Efendisi dizisiyle ilgili son haberleri takip etmek için portalımıza, Orta Dünya ile ilgili tartışmalara katılmak için de forumumuza mutlaka bir göz atın.

YouTube ve Twitch kanallarımıza da bekleriz.

Mutlaka Okuyun!

Far Cry Primal’ın Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Bildiğimiz gibi, Far Cry serisinin son oyunu bizleri tarih öncesi çağlara, insanların doğa ve hayvanları …

Bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir