Yüzüklerin Efendisi dizisinde çıplaklık yer alabilir

Amazon’un heyecanla beklenen Yüzüklerin Efendisi dizisinde önemli bir gelişme oldu. Yüzüklerin Efendisi dizi ekibine “intimacy coordinator” yani özetle cinsellik de içerebilecek samimi sahnelerden sorumlu bir isim katıldı. Kendi web sitesinde de Amazon’un “yaklaşan projesi için” koordinatorlük yapacağı yazan isim, Jennifer Ward-Lealand.

Peki ne kadar eminiz?

Aslında oldukça eminiz diyebiliriz. Çünkü Amazon’un oyuncu seçimleri için anlaştığı BGT Casting‘in ilanlarında “Çıplıklık içeren sahnelerde yer almakta sıkıntısı olmayan” oyuncuları aradığı biliniyordu. Hatta hayranlar içerisinde böyle sahnelerin yer alıp alamayacağı tartışmaları baş göstermişti. Son olarak Jennifer Ward-Lealand’ın, yani bu tarz sahneleri koordine edecek bir ismin alındığı haberi, BGT Casting’in oyuncu ilanı da göz önüne alınırsa Yüzüklerin Efendisi dizisinde çıplaklık ve cinselliğin yer alabileceği anlamına geliyor. Jennifer Ward-Lealand’in Yeni Zelandalı olması ve halihazırda orada ikamet ediyor olması da bir başka kanıt.

İkinci Çağ’da geçecek Yüzüklerin Efendisi dizisinde çıplaklık kabul edilebilir mi?

Yüzüklerin Efendisi dizisinde çıplaklık

Şu an için asıl tartışma konusu bu. Hayranların bir bölümü hiçbir şekilde bu sahneleri kabul etmiyor ancak bir kesim ise mantıklı ve aşırıya kaçmayan ölçüde yakınlığın, Silmarillion göz önüne alınırsa, kabul edilebilir olduğunu düşünüyor. Bu konuyla alakalı daha kapsamlı bir yazıyı sizinle paylaşacağız!

Peki siz hangi taraftasınız? Yüzüklerin Efendisi dizisinin Game of Thrones gibi olmasından çekiniyor musunuz? Yoksa bir ölçüde çıplaklığın kabul edilebilir olduğunu mu düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Jennifer Ward-Lealand’ın web sitesinde yer alan “yakınlık/cinsellik koordinatörlüğü” yaptığı projeler arasında Amazon projesi de yer alıyor.

Yüzüklerin Efendisi dizisinde çıplaklık

Eğer Orta Dünya hayranıysanız, bizi TwitterInstagram ve Facebook üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Yüzüklerin Efendisi dizisiyle ilgili son haberleri takip etmek için portalımıza, Orta Dünya ile ilgili tartışmalara katılmak için de forumumuza mutlaka bir göz atın.

YouTube ve Twitch kanallarımıza da bekleriz.

 

Mutlaka Okuyun!

Return to Moria Ön Siparişe Açıldı

Return to Moria Ön Siparişe Açıldı! Oyun 24 Ekim’de Çıkıyor!

Yüzüklerin Efendisi’nin en yeni oyunu Return to Moria oyunu ön siparişe açıldı! Return to Moria …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir