Tales of the Shire (2024’te Çıkacak Olan Hobbit Temalı Yüzüklerin Efendisi Oyunu!)

Tales of the Shire adında, Hobbit temalı yeni bir Yüzüklerin Efendisi oyunu geliyor!

Tales of the Shire

Tales of the Shire geliyor!

Wētā Workshop ve Private Division tarafından ortak olarak yapılan Hobbit temalı yeni bir Yüzüklerin Efendisi spinoff oyunu (Tales of the Shire) duyuruldu.

Tales of the Shire, her sene Hobbit Günü’nü kutladığımız 22 Eylül’de duyuruldu. Tolkien’in Orta Dünya evreninde geçecek olan oyun, sıcacık ve kalpleri ısıtan bir deneyim sunmayı vaat ediyor.

Wētā Workshop ve Private Division’dan gelecek ve önümüzdeki yıl, yani 2024’te piyasaya çıkacak. Hobbitseverlerin zevkten dört köşe olacağı, huzur dolu bir oyun olacak gibi duruyor.

Tales of the Shire İlk Teaser

Oyunun duyurulmasına ilaveten küçük bir teaser da yayınlandı. Kısa ve merak uyandırıcı bu teaser, bitki örtüsü ve sanat malzemeleriyle dolu bir masada oturmuş mırıldanan bir genci gösteriyor. Kulaklık gibi modern ekipmanlar da var. Eskiz defterine resimler yapıyor ve tahminen kendini bir Hobbit olarak resmediyor gibi görünüyor. Çizimlerde görünen Hobbit, Tales of the Shire’ın ana karakteri olacak Hobbit olabilir.

Diğer resimler arasında Shire’ın kendisi, yemek tabakları (tabii ki) ve Yeşil Ejderha ve Subaşı gibi tanıdık Tolkien mekanlarının tabelaları yer alıyor.

Bir diğer LOTR oyunu Return to Moria ise 24 Ekim 2023’te çıkıyor!

Yüzüklerin Efendisi’ne 5 Yeni Oyun Geliyor!

Middle-earth Enteprises’ın satın alınmasıyla artık Yüzüklerin Efendisi video oyunlarının haklarına sahip olan Embracer Group, önümüzdeki iki yıl içinde toplam beş Yüzüklerin Efendisi video oyununun piyasaya sürüleceğini açıkladı.

Embracer’ın son brifinginde, şirket üçüncü taraf ortaklarıyla birlikte üretimde olan 5 yapım olduğunu belirtti ve bunların önümüzdeki 24 ay içinde piyasaya sürüleceğini açıkladı. Şirket bu yapımları doğrudan açıklamadı, ancak bunlar muhtemelen Daedalic’den The Lord of the Rings: Gollum, Free Range Games’ten The Lord of the Rings: Return to Moria, EA’in mobil oyunu The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth ve Weta’nın yaptığı Tales of the Shire’ı içeriyor.

Yüzüklerin Efendisi’ne 5 Yeni Oyun Geliyor!

Eğer bir Yüzüklerin Efendisi hayranıysanız, Orta Dünya sohbetleri için sizi Discord kanalımıza davet ediyoruz: https://discord.gg/ortadunya

Mutlaka Okuyun!

Return to Moria Ön Siparişe Açıldı

Return to Moria Ön Siparişe Açıldı! Oyun 24 Ekim’de Çıkıyor!

Yüzüklerin Efendisi’nin en yeni oyunu Return to Moria oyunu ön siparişe açıldı! Return to Moria …