Yüzüklerin Efendisi dizisinin çıkış tarihi aralığı belli oldu!

Yüzüklerin Efendisi dizisinin çıkış tarihi aralığı belli oldu ve birinci sezonunun tüm pazarlama planı ortaya çıktı. Amazon Studios, GSR Production ve Yeni Zelanda Film Komisyonu arasında imzalanan anlaşma Yüzüklerin Efendisi dizisinin çıkış tarihi, dizinin fragman saysı ve süresi gibi detayları da ortaya koyuyor.

Amazon’un tanıtım kampanyası 2021 sonlarında başlayacak ve 2022’nin başlarına kadar devam edecek. Bu tanıtım kampanyası bir dizi için yapılan en büyük tanıtım kampanyası olacak. Detayları tek tek ele alalım.

Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Çıkış Tarihi

Yapılan anlaşmaya göre Yüzüklerin Efendisi dizisi ne zaman çıkacak sorularının cevabı sonunda belli oldu. Yüzüklerin Efendisi dizisinin birinci sezonunun tüm bölümleri en geç 2022’nin sonbaharında yani Eylül-Ekim-Kasım aylarında yayınlanmış olacak! “En geç” ifadesi önemli çünkü diziyi daha da erken görebiliriz.

Amazon ve Yeni Zelanda Film Komisyonu 2021’in Haziran-Ekim ayları arasında ham görüntüleri inceleyecek ve birlikte pazarlama planının detaylarını  oluşturacak.

Kamera Arkası Belgesi ve Fragmana doyacağız!

Yüzüklerin Efendisi Dizisi Çıkış Tarihi

Amazon, aynı zamanda birinci sezonun yapılışını, kamera arkasını, oyuncların ve yapım ekibinin röportajlarını da kapsayan kamera arkası belgesi de yayınlanacak. Yüzüklerin Efendisi filmlerinin kamera arkası belgesellerinden etkilendikleri şüphesiz.

Yüzüklerin Efendisi dizisi fragmanlarını için heyecanla bekliyor ve bir tane dahi fragman yayınlanmadı diye söyleniyorduk. Beklediğimize değdi ve artık fragmana doyacağız. Amazon, Yüzüklerin Efendisi dizisi birinci sezon fragmanları hazırlanması için Yeni Zelanda Film Komisyonu ile 6 adet 60 ile 90 saniye fragman için anlaşma imzaladı.

İki Müjde Birden! Yüzüklerin Efendisi Anime Filmi: The War of the Rohirrim

Orta Dünya hayranları olarak sık sık Star Wars’un harika animasyonlarına gıpta ile baktığımızdan bahsediyor ve Orta Dünya‘nın da yeni bir animasyonu çıksın istiyorduk. Dualarımız kabul oldu ve Yüzüklerin Efendisi kitaplarını baz alacak ve Rohan’da geçecek The Lord of the Rings: War of the Rohirrim yani Yüzüklerin Efendisi: Rohirrim’in Savaşı duyuruldu. Konuyla ilgili bütün detayları YouTube videomuzda ele aldık.

Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Adı Ne Olacak?

Yüzüklerin Efendisi dizisinin çıkış tarihi belli oldu ama adı halen belli değil. Adı her ne kadar Yüzüklerin Efendisi dizisi olarak geçse de dizi Yüzük Savaşları döneminde değil, çok daha öncesinde Orta Dünya’nın İkinci Çağ’ında geçecek. Hatta Amazon, Yüzüklerin Efendisi dizisinin konusunun geniş hatlarını, sinopsisini de bizlerle paylaşarak hikayenin dönemini net bir şekilde ortaya koymuştu. Peki dizinin ismi ne olacak? Muhtemelen önümüzdeki günlerde sizlerle büyük bir mutlulukta paylaşacağımız haber bu olacak! Siz de Yüzüklerin Efendisi dizisinin ismi ile ilgili tahminlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Dizi yaklaşıyor, bunu havada hissediyoruz!

Yeni Zelanda Film Komisyonu ile Amazon arasında yapılan ANLAŞMANIN RESMİ SAYFALARI

Sonraki Önceki
Slide 1 | 
Slide 2 |
Slide 3 | 
Slide 4 | Yüzüklerin Efendisi dizisi çıkış tarihi
Slide 5 | Yüzüklerin Efendisi dizisi çıkış tarihi
Sonraki Önceki

Bizi TwitterInstagram ve Facebook üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Yüzüklerin Efendisi dizisiyle ilgili son haberleri takip etmek için portalımıza, Orta Dünya ile ilgili tartışmalara katılmak için de forumumuza mutlaka bir göz atın.

YouTube ve Twitch kanallarımıza da bekleriz.

Kaynak/Source: fellowshipoffans

Mutlaka Okuyun!

the lord of the rings rings of power yüzüklerin efendisi güç yüzükleri galadriel

TheOneRingNet, Rings of Power etkinliğinde gösterilen 6 klibin detaylarını paylaştı!

Comic-Con’un Rings of Power oturumu günün ilk paneli olarak 22 Temmuz Cuma günü 10.30’da gerçekleşti. …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir