Aralık Ayında Vizyona Girecek Filmler! 2018’in son filmleri!

Bohemian Rhapsody, Climax, Overlord Operasyonu, Fantastik Canavalar 2 Grindelvald’ın Suçları, Whitney ve Grinç filmleri ile Kasım ayını arkamızda bıraktık. Çok kısa bir süre sonra 2018 yılının son ayına girmiş olacağız. İşte Aralık ayında vizyona girecek filmler!

Mortal Engines (Ölümcül Makineler)

-Macera, Bilim-Kurgu, Fantastik, Aksiyon

14 Aralık Cuma günü vizyona girecek filmin senaryo ekibinde Yüzüklerin Efendisi serisi ile tanıdığımız Peter Jackson yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit filmlerinde Elrond karakterini canlandıran Hugo Weaving‘in yanı sıra Hera Hilmar(Hester Shaw), Robert Sheehan(Tom Natsworthy) ve Stephen Lang gibi isimler de bulunuyor.

Post-apokaliptik dünyada hareket eden büyük şehirler daha küçük şehirleri yok etmektedir. İnsanlar hayatta kalmak için farklı yollar bulmaya çalışmaktadır. Hareket eden şehirlerden biri olan Londra’nın alt sınıflarından gelen Tom Natsworthy, Hester Shaw ile karşılaştıktan sonra hayatta kalmak için beraber mücadele ederler.

Roma

https://www.youtube.com/watch?v=fp_i7cnOgbQ

-Drama

Altın Aslan ödüllü film 70’lerin başında Meksiko City‘de yaşayan bir kadının ve onun ailesinin hikayesini anlatıyor. Bir ailenin bir yılına konuk olacağımız drama türündeki film 14 Aralık Cuma günü Netflix üzerinden yayınlanacak.

Spider-Man: Into the Spider-Verse

-Animasyon, Aksiyon, Macera

Alternatif evrende Spider-Man olarak göreceğimiz Miles Morales filmin ana karakteri olacak. Miles Morales, paralel evrenler arasında “bir şekilde” seyahat edilebilmesi sonucu kendi evreninde buluverdiği Peter Parker ile tüm gerçekliği tehdit eden ortak düşmana karşı mücadele edecek. Film 14 Aralık Cuma günü yayınlanacak.

Bumblebee

-Aksiyon, Macera, Bilim-kurgu, Aile

Transformers serisinin en sevilen karakterlerinden Bumblebee‘nin hikayesini izleyeceğiz. 18 yaşına girmek üzere olan ve onu bir hurdalıkta bulan Charlie ile tanışmasını ve yaşadıklarını ele alacak film 21 Aralık Cuma günü vizyona girecek.

Aquaman

-Aksiyon, Macera, Fantastik

Jason Momoa‘nın canlandırdığı Arthur Curry (Aquaman) karakterinin yurdu Atlantis‘i savunması mücadelesini anlatan film 21 Aralık Cuma günü vizyona girecek.

Aquaman filmi ön bilet satışları Avengers Infınıty War filminin ön satış oranlarını geçerek rekor kırdı.

Aralık Ayında Vizyona Girecek Diğer Filmler

Sonraki Önceki
The Man Who Killed Don Quixote (7 Aralık Cuma)Aralık Ayında Vizyona Girecek Filmler
Zoe (21 Aralık Cuma)   Aralık Ayında Vizyona Girecek Filmler
Mary Poppins Returns (28 Aralık Cuma)  Aralık Ayında Vizyona Girecek Filmler
Sonraki Önceki

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın!

Mutlaka Okuyun!

Gandalf emekli olmayı düşünmüyor

Gandalf Emekli Olmayı Düşünmüyor! (Sir Ian McKellen Çalışmaya Devam Etmek İstiyor!)

Gandalf emekli olmayı düşünmüyor: Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit filmlerinin efsanevi oyuncusu Sir Ian McKellen, emekli …

Bir yorum

  1. Jason Mamao hayal kırıklığı oldu benim için. GoT’taki rolünden çıkamadı, nerede izlesem Khal Drogo’yu, en fazla biraz daha medenileşmiş halini izliyorum sanki. Filmi pek de heyecan duymadan bekliyorum bu yüzden.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir