BİM’den Batman V Superman Çılgınlığı

İnsan Tanrıya karşı… Peki ya BİM?

batman v supermanHatırlarsınız geçenlerde BİM de Star Wars: The Force Awakens furyasına katılan şirketlerden biri olmuştu. Yastıklar, kupalar, not defterleri, tişörtler, havlular satan BİM, tahminimce çoğu mağazasında hiç görmediği yoğunluğu o gün yaşamıştı. Öyle ki çoğu mağazada ürünler ilk bir saat içinde tükenmiş, genç yaşlı demeden herkes ürünlere akın etmişti. Birbirlerinin ellerindekini alanlar, standı tamamen alıp götürenler, torunlarına alan teyzeler vs. çok ilginç bir gün olmuştu. Galiba BİM bunu fark etmiş olacak ki, yine bir furyaya kapılıp yeni ürünler satışa çıkarıyor: Batman v Superman: Dawn of Justice.

batman v superman bim

Star Wars: The Force Awakens’taki gibi çok çeşit yok bu sefer ama yine de azımsanacak gibi değil. Çeşit çeşit yastıklar, sweatshirt, banyo havluları ve çantalarıyla Batman v Superman: Dawn of Justice vizyona girdiği gün bu ürünler de raflardaki yerlerini alacak. Kendim için konuşacak olursam 18 Aralık’ta olduğu gibi çok büyük bir patlama yaşanacağını pek beklediğimi söyleyemem ama yine de ben sabah orada olacağım. Şu andan havluları ve yastıkları gözüme kestirdim bile.

Son olarak Batman V Superman’e Giriş 101 dersimizi almadan filme gitmenizi önermiyoruz. Eğer filmle ilgili kafanızı kurcalayan sorularınız, emin olmadığınız şeyler varsa ve karakterleri daha yakından tanımak istiyorsanız vakit kaybetmeden sizi oraya alalım.

İnsan düşünmeden de edemiyor, acaba Civil War’da da buna benzer bir şey yapar mı BİM?

Mutlaka Okuyun!

Türk Hava Yolları ve Batman V. Superman İşbirliği

THY İle Gotham ve Metropolis’e Uçmaya Hazır Olun! Türk Hava  Yolları, Batman V. Superman: Dawn …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir