Super Bowl’dan Yayınlanan Beklediğimiz Tüm Fragmanlar Burada!

Deadpool! Captain America! X-Men! ve Batman V. Superman! Hepsi Burada!

supercutheader-168816-640x320

Yılın en çok izlenen TV yayını olarak Super Bowl, film stüdyoları için her zaman gelecek filmlerini tanıtmak için güzel bir fırsat olmuştur. Süper kahraman filmlerinden komedi filmlerine kadar, Super Bowl boyunca çok fazla sayıda film fragmanları ve reklamları yayınlanır. Bazı fragmanlar bu ana özel olarak hazırlanırken bazıları da yalnızca küçük TV Spot’lar göstermekle yetinirler.

Super Bowl boyunca, bizlerin favori yapım şirketleri CBS, 20th Century Fox, Warner Bros. ve Marvel Stüdyoları da heyecanla beklediğimiz tüm çizgi roman filmlerinin fragmanları bizlerle paylaştılar.

Haliyle bizler de birden fragman yağmuruna tutulduk. Hangi fragmanı nerede arayacağınızı şaşırdıysanız şu an doğru yerdesiniz.

Öncelikle bizleri en çok ilgilendirenlere bakalım. Aşağıda izleyeceğiniz videoda önce çılgın kahramanımız Deadpool’dan küçük bir sohbet duyacaksınız ve sonra filmden yeni görüntüler göreceksiniz.

Sonrasında bizi ‘bayrak astıran’ iki reklam karşılıyor. Türk Hava Yolları’nın resmi sponsorluğunu yaptığı Batman V Superman filminden Bruce Wayne ve Lex Luthor’un  Türk Hava Yolları uçakları içinde Türk kahvelerini yudumlarken çektikleri Gotham ve Metropolis’e özel bu iki TV Spot’u gerçekten gurur verici.

Sonrasında heyecanla beklediğimiz X-Men: Apocalypse fragmanı bizlerle oluyor. Fragmanda yeni yetme mutantlarımızı güçlerini kullanırken ayrıntılı bir şekilde görüyoruz. Aynı zamanda Apocalypse’nin yaverleri Mahşerin Dört Atlısı’nın da hiddetini resmen hissediyoruz.

Sonrasında nefes kesen Captain America: Civil War fragmanını görüyoruz. Bizlere ‘artık tarafını seç’ dercesine hazırlanan bu fragmanda Team Captain ve Team Iron Man taraflarını oldukça net bir şekilde görebiliyoruz.  Ve aklımızda bir sürü deli sorular büyüyor. Mesela Captain America’nı kalkanındaki ney? Pençe izi mi o? Black Panther? Ihmm, neyse.

Dilerseniz sizleri bu 3 fragman ve 2 Tv Spot’un olduğu video ile baş başa bırakalım:

https://youtu.be/AzyUCTOoA_w

Bu filmlerin hepsinin tanıtımı Super Bowl’un açılış gecesindeki büyük oyun sırasında yapıldı. Ama fazlası da var. Marve ve Coca Cola işbirliği ile hazırlanan mini mini bir reklam da bizi bekliyor. Coca-Cola ve Marvel ne alaka diyebilirsiniz. Demeyin. Ant-Man ve Hulk bir araya gelince ortaya inanılmaz bir şey çıkabiliyor. Buyrunuz:

https://youtu.be/OlZqBR3yTiw

Hatırlatmakta fayda var. Deadpool 14 Şubat, Batman v. Superman: Dawn of Justice 25 Mart, Captain America: Civil War 5 Mayıs veX-Men: Apocalypse 26 Mayıs tarihlerinde bizlerle olacaklar.

Siz yayınlanan tüm bu fragmanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizin en çok beğendiğiniz ve hakkında en çok heyecanlandığınız hangisi oldu? Peki ya fragmanlardan size kalan sorular neler?

Sorularınızı bize sormayı ve yorumlarınızı da bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook.com

Mutlaka Okuyun!

Samuel L. Jackson’un Infinity War Endgame hakkındaki açıklaması ve Nick Fury teorisi!

*Avengers Infinitiy War filmini izlemeyenler için spoiler uyarısı.* Konu Avengers 4 Endgame veya Infinity War …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir