Ema Horvath, Yüzüklerin Efendisi dizisine katıldı!

Çekimleri Yeni Zelanda‘da gerçekleşecek olan Yüzüklerin Efendisi dizisine bir oyuncu daha katıldı. Deadline‘ın özel haberine göre dizinin oyuncu kadrosuna Ema Horvath katıldı.

Ema Horvath

Ema Horvath

Emma Horvath‘ın şimdiye kadar yer aldığı dizi ve filmleri incelediğimizde dizinin duyurulan diğer kadın oyuncusu Markella Kavenagh ile benzerlikler dikkati çekiyor. Ema Horvath‘ın yer aldığı ilk uzun metraj film Like.Share.Follow isimli IMDb puanı 1.423 kişinin puanlamasıyla 5.1 olan bir korku-gerilim filmi. Yayınlanan son uzun metraj filmi de 2019 tarihli The Mortuary Collection isimli bir başka korku filmi.

Amazon’un -açıklanan diğer iki isim dışında- yaptığı oyuncu seçimleri “tv-film kariyerine yakın zamanda başlamış olmak ve az bilinen işlerde yer almak” gibi bir kriterleri olabileceğini düşündürüyor. Az bilinen işlerde yer almak, kişinin kötü oyuncu olduğunu göstermese de Yüzüklerin Efendisi hayranlarının beklediği denli büyük isimler olmaması birazcık da olsa hüsran yaratıyor.

Ema Horvath ve Amazon yetkililerinin Deadline ile oyuncu kadrosu hakkında konuşmayı reddettiği de iddialar arasında. Bu nedenle her haberimizde altını çizdiğimiz üzere bu duyuruların doğruluk oranı tartışmalı. Hatta Will Poulter’ın diziden ayrılması gibi dizinin başlaması sürecine kadar bu isimlerin değişip değişmeyeceği de kimse tarafından bilinmiyor.

Yüzüklerin Efendisi dizisinin gayrı resmi oyuncu seçimleri biraz tartışmalı olsa da çok ses getiren bir dizi olacağından hiç şüphemiz yok. Rekor bütçe ayrılan dizinin bizleri heyecanlandıran resmi oyuncu kadrosu duyurusunun da yakın zamanda gerçekleşeceğine dair umuduz tam. Orta Dünya’nın epik hikayeleri harika bir diziyi hak ediyor ve Amazon‘un diğer işlerini de göz önüne alırsak başarılı bir dizi olacağına garanti gözüyle bakabiliriz.

Eğer Orta Dünya hayranıysanız, bizi TwitterInstagram ve Facebook üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Yüzüklerin Efendisi dizisiyle ilgili son haberleri takip etmek için portalımıza, Orta Dünya ile ilgili tartışmalara katılmak için de forumumuza mutlaka bir göz atın.

YouTube ve Twitch kanallarımıza da bekleriz.

Kaynak: Variety

Mutlaka Okuyun!

Gandalf emekli olmayı düşünmüyor

Gandalf Emekli Olmayı Düşünmüyor! (Sir Ian McKellen Çalışmaya Devam Etmek İstiyor!)

Gandalf emekli olmayı düşünmüyor: Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit filmlerinin efsanevi oyuncusu Sir Ian McKellen, emekli …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir