Hasbro, Transformers 5, 6, 7 ve 8’i Onayladı!

You gotta have faith, Prime. Maybe not in who we are, but who can we be. – Cade Yeager

bumblebee

Hasbro yöneticilerinden Stephen J. Davis; 2015 MIP Junior Konferansı sırasındaki soru cevap etkinliğinde,Transformers yazarlarının ellerinde yeteri kadar malzeme olduğunu ve daha 4 filmin yolda olduğunu gönül rahatlığıyla onayladığını söyledi.

Konuyla ilgili Hasbro Stüdyoları ve Hasbro Eğlence ve Lisans Başkanı Stephen J. Davis şöyle diyor:

“Hasbro, Paramount, Michael Bay ve diğer ortaklarımızca hazırlanan yeni Transformers filmleri göreceksiniz. Şimdiye kadar çok güzel tecrübeler edindik. Önümüzdeki 10 yıl içinde Transformers serisini detaylarıyla aktarmak istediğimize karar verdik. Ve 3 aylık bir sürede şimdiye kadar çalıştığım en iyi 9 yazarla bir araya geldik. Başlarında A Beautiful Mind ile Oscar Ödülü alan Akiva Goldsman vardı. Ve hepsi çalışarak, önümüzdeki 10 yılın Transformers taslağını çıkardılar. Biz de aynı şeyi televizyon ve dijital ortam için yaptık. Yani şunu söyleyebilirim ki; Transformers 5 yolda… ve 6 da.. ve 7 de.. ve 8 de..”

Transformers’ın yazar odasında Steve DeKnight (Daredevil), Ken Nolan (Black Hawk Down), Geneva Robertson-Dworet (Hibernation), Robert Kirkman (The Walking Dead), Iron Man çizerleri Art Marcum veMatt Holloway, Zak Penn (X-Men: The Last Stand), Jeff Pinkner (The Amazing Spider-Man 2), Lindsey Beer (How To Nail An Alien) ve Christina Hodson (Unforgettable) bulunuyor.

Akiva Goldsman‘in senaryosunu yazacağı Transformers 5’in yönetmen koltuğundan Michael Bayoturuyor. Age of Extinction’dan tanıdığımız Mark Wahlberg da Cade Yeager rolünü bir kez daha devam ettiriyor.

Siz konuyla ilgili ne düşünüyorsunuz? Transformers filmlerini sever misiniz? Peki sizce de bu kadar gelecek film sözü vermek çok cesurca değil mi? Düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook.com

 

Mutlaka Okuyun!

Marvel, Star Wars Çizgiromanı İle Zirvede

Star Wars ve Marvel, Eylül 2015’in Çizgiroman Satışları Listesinde 1. Numara Marvel Comics‘in yayınladığı, yeni …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir