Venom Filmi Vizyon Tarihi Açıklandı!

“Ben de örümceği öldürmek istiyorum sen de. Birlikte olursak hiçbir şansı kalmaz. Ne dersin?”

Yıllardır ortalıkta dolaşan bir söylenti var: Venom filmi geliyormuş, solo film olacakmış, R-Rated olacakmış vs. Bu sene geldi, gelmedi derken Sony, geçtiğimiz günlerde pat diye bir açıklamayla filmin 5 Ekim 2018’de gösterime gireceğini duyurdu.

Film hakkında şimdilik pek bir bilgimiz yok. Venom’u kimin canlandıracağını bilmiyoruz. R-Rated olup olmayacağını da bilmiyoruz. Ama Sony’nin Deadpool ve Logan’daki R-Rated denemelerinden elde ettiği başarıları, filmin tarihinin 7 Temmuz 2017’de vizyona girecek Spider-Man: Homecoming’den 1 yıl sonra çıkacak olmasını -Venom’un tanıtımının çok daha iyi yapılması için olabilir- ve karakterin daima öfkeli, öldürme dürtüsü oldukça kuvvetli olan bir karakter olduğunu göz önünde bulundurursak filmin, oldukça yüksek bir ihtimalle R-Rated olabileceğini söyleyebiliriz. Filmle ilgili bildiğimiz tek şeyler vizyon tarihi ve senaryo yazarları.

Life on Mars ve Jumanji’den tanıdığımız Scott Rosenberg ile Fringe, Lost, The Amazing Spider-Man 2 ve 5th Wave’in senartistliğini yapmış Jeff Pinkner filmin senaryosunu yazacak isimler. Şimdilik elimize geçen bilgiler bunlar, yeni gelişmeler oldukça aktarmaya devam edeceğiz, takipte kalın.

Film hakkında düşünceleriniz, görüşleriniz varsa yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın.

Mutlaka Okuyun!

SDCC’den Beklediğimiz 5 Büyük Marvel Haberi!

Spider-Man, Dr. Strange, Captain Marvel, Black Panther ve Guardians of the Galaxy! Bu haftasonu San …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir