Return to Moria Ön Siparişe Açıldı! Oyun 24 Ekim’de Çıkıyor!

Yüzüklerin Efendisi’nin en yeni oyunu Return to Moria oyunu ön siparişe açıldı!

Return to Moria Ön Siparişe Açıldı!

Epic Games‘e özel olarak 24 Ekim 2023‘te çıkacak oyunun Türkiye fiyatı 309 TL.

Oyun Epic Games üzerinden PC’ye, ayrıca Xbox Series X/S ile Playstation 5’e de çıkacak.
Cüce Gimli tarafından Dumanlı Dağlar’a çağrılan oyuncular, Khazad-dûm ve Cücegazuv olarak da bilinen Cücelerin efsanevi konağı Moria‘nın kayıp ganimetlerini derinliklerden geri almakla görevli bir Cüce birliğinin kontrolünü ele alacaklar. Hazinelerini kurtarmak için Moria Madenlerinin derinliklerine inecek Cücelerin görevleri büyük metanet gerektirecek.
Return to Moria 4. Çağ’da Moria’nın tekrar ele geçirilmesini konu alacak ve crafting/survival türünde co-op bir oyun olacak.

Yüzüklerin Efendisi’ne 5 Yeni Oyun Geliyor!

Middle-earth Enteprises’ın satın alınmasıyla artık Yüzüklerin Efendisi video oyunlarının haklarına sahip olan Embracer Group, önümüzdeki iki yıl içinde toplam beş Yüzüklerin Efendisi video oyununun piyasaya sürüleceğini açıkladı.

Embracer’ın son brifinginde, şirket üçüncü taraf ortaklarıyla birlikte üretimde olan 5 yapım olduğunu belirtti ve bunların önümüzdeki 24 ay içinde piyasaya sürüleceğini açıkladı. Şirket bu yapımları doğrudan açıklamadı, ancak bunlar muhtemelen Daedalic’den The Lord of the Rings: Gollum, Free Range Games’ten The Lord of the Rings: Return to Moria, EA’in mobil oyunu The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth ve Weta’nın GTA şirketi Take-Two ile yaptığı ve ismi henüz belli olmayan yeni oyunu içeriyor.

Yüzüklerin Efendisi’ne 5 Yeni Oyun Geliyor!

Eğer bir Yüzüklerin Efendisi hayranıysanız, Orta Dünya sohbetleri için sizi Discord kanalımıza davet ediyoruz: https://discord.gg/ortadunya

Mutlaka Okuyun!

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri 6 Dalda Emmy Adaylığı Aldı!

Bu yıl 75’incisi düzenlenecek olan Primetime Emmy Ödülleri’nin adayları açıklandı. Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri 6 …