Justice League Filmi: Cyborg ile Tanışın!

Hanımlar, Beyler! Karşınızda Ray Fisher ve Cyborg!

cyborgfeaturette-166564

Dün gece yayınlanan, DC Haftası kapsamında gerçekleşen DC Filmleri etkinliğinde, merakla beklediğimiz filmlerden biri olan Dawn of the Justice League’in karakterlerinden bazılarını yakından tanıma fırsatı bulduk.

İşte üçüncü karakterimiz: Cyborg! Karakter tanıtımları Justice League’nin en az tanınan karakterlerinden biriyle devam ediyor. Yine yöneticimiz Geoff Johns ve Cyborg’un oyuncusu Ray Fisher bizleri karakterle tanıştırıyorlar. Ve Fisher’a Cyborg olarak ilk bakışımızı da görüntüler sayesinde yapıyoruz.

Cyborg’u şöyle tanıtıyor Geoff Johns:

“Victor Stone, babası bilim adamı olan bir atlet. Victor korkunç bir kaza geçiriyor ve yalnızca babasının inanılmaz teknolojik yetenekleri ve becerileri sayesinde hayatta kalabiliyor. Ancak hayatta kalmasının tek yolu da insan ve robot karışımı sibernetik bir organizma (cyborg) olarak yeniden ayağa kaldırılması. 7/24 online kalabiliyor. Asla uyumuyor. Sadece verilen bilgiyi kullanıyor.”

Oyuncumuz Fisher ise karakteri için şunları söylüyor:

“O bir teknopat. Yani teknolojik olan her şeye pürüzsüz bir arayüzle bağlanabilir. En zayıf yönü teknolojiye yenik düşmemeye çalışmak. İnsan olarak kalmaya çalışmak.”

Aşağıda Cyborg’un görüntülerini izleyebilirsiniz. Bu yeni karakterimiz hakkında düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook.com

https://youtu.be/V6QKf4xZqBs

Mutlaka Okuyun!

2017’de en çok aranan yabancı yapımlar ve oyuncular!

  2017’de En Çok Aranan Yabancı Yapımlar ve Oyuncular Google her sene olduğu gibi bu …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir