Peter Capaldi: Bu Yıl Doctor Who’da Son Yılım Olabilir!

Peter Capaldi’nin Doktorlukta Son Yılı Olabilir!

doctor-who-river-song-161173

Doctor Who yakında kendine yeni bir oyuncu aramaya başlayabilir. Zaman yolcusu ve uzay maceracısı Doctor’umuz şu an Peter Capaldi tarafından canlandırılıyor ve 10. sezonda da geri dönüyor olabilir. Ancak Capaldi’ye göre bu onun son sezonu.

Bu Capaldi’nin Doctor olarak 3. sezonu olacak. Ve geçtiğimiz iki oyuncu da aynı zamanda 3 sezon kalmışlardı. Yalnızca iki yıl önce Doctor rolünde gördüğümüz David Tenant’ın bir istisnası vardı. Tenant süresini yarım sezon uzatmıştı ve bölümler de daha uzundu.

The Telegraph ile konuşan Capaldi konuyla ilgili şöyle diyor:

“Bu benim son yılım olabilir – inanamıyorum. Doctor Who’yu çok seviyorum ancak bazen çok ayrı bir dünya olabiliyor ve ben de başka şeyler yapmak istiyorum. Benim için bunun biteceği zaman da gelecek. Ancak ne zaman başladığımı çok net hatırlıyorum. En baştaki dirilme sahnemi düşünüyorum da.. İşte bu melankoli benim doğamda var. Bir işi kabul ederken bilirsiniz ki, eninde sonunda, veda etmeniz gereken gün gelecektir.” 

Peter Capaldi’nin sözlerine bakılırsa gerçekten de veda edecekmiş gibi duruyor. Ama en azından önümüzde bir Yılbaşı özel bölümü ve kocaman bir sezon daha Capaldi var.

Siz Peter Capaldi’nin ayrılmasıyla ilgili ne düşünüyorsunuz? Bu kez Clara’da olduğu gibi pek sevinemedik öyle değil mi? Peki sizce yeni Doctor kim olabilir? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook.com

Mutlaka Okuyun!

Caitlin Snow’a Killer Frost Olarak Detaylı Bakış!

Killer Frost ‘Yakıyor’ Danielle Panabaker‘ın canlandırdığı Caitlin Snow‘un bir ‘kötü adam’ kaderi olduğunu önceden biliyorduk. …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir