Caitlin Snow’a Killer Frost Olarak Detaylı Bakış!

Killer Frost ‘Yakıyor’

killer frost

Danielle Panabaker‘ın canlandırdığı Caitlin Snow‘un bir ‘kötü adam’ kaderi olduğunu önceden biliyorduk. Şu sıralar Flash takımının en güvenilir üyelerinden olsa da, en azından kendisinin, daha doğrusu ikinci benliğinin gelecekte bürüneceği kimlik olan Killer Frost‘a şöyle en güzelinden bir resimle bakabiliyoruz.

Geçtiğimiz sezonun son bölümünde, Speed Force sırasında yine Killer Frost’a çok kısa bir bakış atabilmiştik. Ancak şimdi kendisini, ‘kötü adam’ kimliğiyle rahat rahat inceleme imkanı buluyoruz.

Biz ise bu resmi Danielle Panabaker’ın katıldığı CBS’in The Talk adlı şovu sayesinde elde edebildik. Şov sırasında oyuncu yalnızca yeni tarzını göstermekle kalmıyor, ayrıca karakteriyle gerçek hayatta birçok kişisel özelliği paylaştığını da söylüyor; 14 yaşında üniversiteye gitmesi gibi…

Killer Frost için ise, yeniden bu şekilde giyinmesinin biraz zaman alacağını, ancak bunun için sabırsızlandığını belirtiyor. “Tüm çocuklar kostümlerini giyiyorlar – ben de istiyorum!” diyerek heyecanını açıkça belli ediyor.

Peki siz Caitlin’in bu görünüşü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce de çok havalı değil mi! Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook.com

Mutlaka Okuyun!

SDCC’den Merakla Beklediğimiz 6 DC Haberi!

Justice League, Wonder Woman, Suicide Squad, Arrow ve Flash! Bu haftasonu San Diego Comic-Con hayranlara …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir