Tom Budge Yüzüklerin Efendisi Dizisinden Ayrıldı!

Amazon’un heyecanla beklenen Yüzüklerin Efendisi dizisinde bir oyuncu değişikliği daha gerçekleşti. Tuhaf ve kapalı bir reklam politikası izleyen dizinin açıklanan ilk oyuncu kadrosunda, ilk iki bölümde yer alacağı duyurulan Tom Budge diziden ayrıldığını açıkladı.

Tom Budge, instagram hesabında yaptığı paylaşımda Amazon’un canlandırdığı karakter ile ilgili farklı bir yaklaşım sergileyeceğini söyledi.

Tom Budge

Tom Budge

“Merhaba canlarım. Amazon’un Yüzüklerin Efendisi dizisinden ayrıldığımı büyük bir üzüntüyle yazıyorum.

Amazon, geçtiğimiz yıl içerisinde çekilen ilk bölümleri gözden geçirdikten sonra, canlandırdığım karaktere farklı bir yaklaşım sergilemeye karar verdi.

Yaratıcı ekibe yeni, heyecan verici ve güzel olduğuna inandığım bir şeyi denememe teşvik ettikleri için teşekkür etmeliyim.

Olağanüstü oyunculara, çekim ekibine bu zorlu ve sıra dışı deneyim boyunca gösterdikleri sevgileri, destekleri ve dostlukları için içtenlikle teşekkür ederim.

Ne yazık ki, bazen olmayınca olmuyor.

Kaderim, sana şükranlarımı sunuyorum.

X

Tom”

https://www.instagram.com/p/CMZnFx-HkAp/

Tom Budge’ın diziden ayrıldığı haberini Johnny Cash’in Ring of Fire şarkısı ile duyurması da hayli ilginç…

Yüzüklerin Efendisi dizisinin geçeceği dönem ve genel hatlarını ortaya koyan sinopsisi yakın zamanda duyurulmuştu. Biz de Amazon’un ikinci oyuncu kadrosunu açıklamasından sonraki uzun sessizliğini bozmasını heyecanla karşılamıştık. Ancak çekimleri tamamlanan bir yapımda oyuncu değişikliği gerçekleşmesi oldukça sıra dışı görünüyor. 

Tom Budge

Haberin başında, Tom Budge’ın diziden ayrılan  ikinci isim olduğunu söylemiştik. Neredeyse 1 yıl önce  Elrond rolünü canlandıracağı söylenen Will Poulter “takvim uyuşmazlığı” nedeniyle diziden ayrılmış ve yerine Game of Thrones dizisinde Eddard Stark’ın gençliğini canlandıran Robert Aramayo gelmişti. 

Tom Budge’ın rolünün dizide ne kadar önemli bir yer tutup tutmadığını bilmediğimizin notunuzu düşerek şöyle bir yorum yapabiliriz. Bu değişiklik dizinin yayın takvimini değiştirebilir.  Ayrıca dizi içerisinde de bir şeylerin istenildiği gibi gitmediği düşünülebilir. Heyecanla bekliyoruz.

Eğer Orta Dünya hayranıysanız, bizi TwitterInstagram ve Facebook üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Yüzüklerin Efendisi dizisiyle ilgili son haberleri takip etmek için portalımıza, Orta Dünya ile ilgili tartışmalara katılmak için de forumumuza mutlaka bir göz atın.

YouTube ve Twitch kanallarımıza da bekleriz.

Mutlaka Okuyun!

Gandalf emekli olmayı düşünmüyor

Gandalf Emekli Olmayı Düşünmüyor! (Sir Ian McKellen Çalışmaya Devam Etmek İstiyor!)

Gandalf emekli olmayı düşünmüyor: Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit filmlerinin efsanevi oyuncusu Sir Ian McKellen, emekli …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir