X-Men: Apocalypse’nin İlk Fragmanı Star Wars İle Gelecek!

X-Men: Apocalypse’nin İlk Fragmanı Sinemalarda Star Wars: The Force Awakens Gösteriminde Yayınlanacak!

x-men

Daha önceden de 20th Century Fox tarafından henüz onaylanmamış haberler doğrultusunda, gelecek ay sinemalarda olacak olan Star Wars: The Force Awakens filminden önce X-Men: Apocalypse‘nin fragmanını göreceğimizi duymuştuk.

Ancak şimdi ise, Collider’ın yaptığı bir röportajdan aldığımız bilgilere göre, fragmanı kesin olarak Star Wars’tan önce göreceğimiz doğrulandı. Hem de en yetkili ağızdan!

“Bu bilgiyi şuan doğrulayabilirim,” diyor, aynı zamanda Star Wars’ta da çalışan yapımcımız Simon Kinberg. “İlk fragmanımız Star Wars: The Force Awakens’ta yayınlanacak. Bunlar yayınlanan ilk görüntülerimiz; haliyle bir teaser tadında olacak ancak size bir dakikadan uzun olacağının ve içinde bir sürü havalı görüntüler olacağının garantisini verebilirim.”

Yani artık kesin! Fragmanı bir hafta sonra sinemada izleyebileceğiz!

X-Men: Apocalypse, 27 Mayıs 2016‘da sinemalarda olacak. Fragmanı görebileceğimiz Star Wars: The Force Awakens ise önümüzdeki hafta izleyiciyle buluşacak.

Ne dersiniz? Star Wars efsanesini sinemada izlemek için bir başka neden daha, değil mi? Siz ne düşünüyorsunuz. Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook.com

 

Mutlaka Okuyun!

meteorman stranger yabancı güç yüzükleri rings of power

Meteor Man Kimdir? Stranger (Yabancı) Kim? Rings of Power (Güç Yüzükleri) Meteor Man Teorileri

The Lord of the Rings: The Rings of Power yani Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri dizisine …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir