Yüzüklerin Efendisi Dizisinde Aragorn Spekülasyonu

 

Bildiğiniz üzere Amazon rekor bütçe ayırarak Yüzüklerin Efendisi dizisinin yapımcılığını üstlendi. Büyük beklentiler içerisinde olduğumuz Orta Dünya temalı dizinin HBO‘nun efsane işlerinden birisi olan Game of Thrones‘un final sezonundan sonra yayınlanmaya başlaması bekleniyor.

Amazon dizi hakkında yapılan duyurular dışında her şeyi sır gibi saklıyor. Ancak The Walking Dead dizisinde Jesus karakterini canlandıran Tom Payne Amazon‘un oyuncu seçmeleri döneminde olduğunu ağzından kaçırdığı ve seçmelerine katılacağı karakteri söylediği iddia ediliyor.

Tom Payne, TWD dizisinde oynadığı Jesus karakteri için saçını simgesel olarak uzun tutuyordu. Table Manners isimli programda saçını kesip kesmeyeceği yönündeki soru üzerine şöyle bir cevap vermiş “Benim gibi saça sahip olan çok az oyuncu var ve Amazon Aragorn rolü için oyuncu seçimleri yapıyor.”

Yüzüklerin Efendisi dizisinde Aragorn

Yüzüklerin Efendisi dizisinde Aragorn Spekülasyonu

Dünya genelinde yapılan oyuncu seçimlerinin hemen hemenhepsinde güvenlik gereği karakterler için kod adı kullanılır. Aynı zamanda oyuncuların başvuru için canlandırması istenen sahneler film veya dizide kesin olarak yer almayabilir.

Bu nedenle Yüzüklerin Efendisi dizisinde Aragorn karakterinin yer alıp almayacağınu henüz bilmiyoruz, şimdilik spekülasyon ifadesi daha doğru bir kullanım olacaktır.

Yüzüklerin Efendisi dizisinin 2021 yılında Amazon Prime üzerinden yayınlanması bekleniyor. Orta Dünya dizisi, film ve oyun dünyası hakkındaki en son haberleri kolayca okumak için bizi twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın! Birbirinden güzel görseller ve çekilişler için instagram üzerinden takip etmeyi de unutmayın!

Mutlaka Okuyun!

Gandalf emekli olmayı düşünmüyor

Gandalf Emekli Olmayı Düşünmüyor! (Sir Ian McKellen Çalışmaya Devam Etmek İstiyor!)

Gandalf emekli olmayı düşünmüyor: Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit filmlerinin efsanevi oyuncusu Sir Ian McKellen, emekli …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir