Yüzüklerin Efendisi dizisinin oyuncu kadrosu genişliyor! Diziye dört oyuncu daha katıldı!

Amazon‘un Yüzüklerin Efendisi dizisinin resmi twitter hesabının Hollywood Reporter’dan alıntıladığı habere göre Yüzüklerin Efendisi dizisinin oyuncu kadrosuna dört oyuncu daha katıldı. Televizyon dünyasının en yüksek bütçeli dizisinin oyuncu kadrosuna katılan isimler ve rol aldıkları en bilinen yapımlar şöyle Charlie Edwards (The Crown), Will Fletcher (The Girl Who Fell), çocuk oyuncular ise Amelie Child-Villiers (Censor), Beau Cassidy.

Yüzüklerin Efendisi dizisinin oyuncu kadrosu Charles Edwards, Will Fletcher, Amelie Child Villiers, Beau Cassidy
Charles Edwards, Will Fletcher, Amelie Child Villiers, Beau Cassidy

Yüzüklerin Efendisi dizisinin oyuncu kadrosu tamamlandı (mı?)

yüzüklerin efendisi dizisi oyuncu kadrosu

Amazon’un alıntılayarak paylaştığı haberin içerisinde Böylece birinci sezonun oyuncuları tamamlanmış oldu.” şeklinde bir cümle olması da dikkat çekiyor. Ancak biz dahil çoğu hayran topluluğu Amazon’un büyük bir ya da birkaç oyuncunun adını son ana kadar saklayacağını düşünüyor.

Bu haber ile birlikte dizinin şu anada kadar açıklanmış oyuncu sayısı 39’a ulaşmış oldu. Diziye yeni katılan aktörlerin hangi rolleri üstleneceği ile ilgili henüz bir detay paylaşılmadı. Ne yazık ki, Amazon oyuncular ile ilgili detayları henüz paylaşmış değil fakat yine de kesin olarak yalnızca iki karakterin kim tarafından canlandırılacağını biliyoruz. Bunlar Galadriel; Morfydd Clark, Elrond; Robert Aramayo. Kesin olarak bildiğimiz isimler dışında bir rol için ise güçlü bir ihtimal mevcut. O da Joseph Mawle’ın dizinin ana kötü karakteri yani Annatar (Sauron) olacağı yönünde.

Yüzüklerin Efendisi dizisi ile ilgili şimdiye kadar çıkan bütün resmi haberleri tek tek ele aldığımız ve diziyle ilgili 10 kritik soruya yanıt verdiğimiz YouTube videomuzu izlemeyi unutmayın!

Yüzüklerin Efendisi dizisinin çıkış tarihi aralığı belli oldu

Amazon Studios, GSR Production ve Yeni Zelanda Film Komisyonu arasında imzalanan resmi anlaşmanın bazı detayları Yeni Zelandalı bir hayran tarafından paylaşıldı. Bu resmi anlaşma Yüzüklerin Efendisi dizisinin çıkış tarihi, dizinin fragman saysı ve süresi gibi detayları da ortaya koyuyor. Yukarıdaki videomuzda bu haber ve diziyle ilgili pek çok detayı izleyebilirsiniz.

Bu anlaşmada yer alan ifadelere göre dizinin tanıtım kampanyası 2021 sonlarında başlayacak ve 2022’nin başlarına kadar devam edecek. Yüzüklerin Efendisi dizisinin ilk sezonunun bütün bölümleri en geç 2022 sonbaharında yani Eylül-Ekim-Kasım aylarında yayınlanmalı. Buradaki “en geç” vurgusu oldukça önemli, çünkü bu diziyi daha da erken görebileceğimiz anlamına geliyor.

Bir başka müjde ise, aynı Yüzüklerin Efendisi filmlerinde olduğu gibi, Amazon da dizi için bir kamera arkası belgeseli hazırlayacak. Bu belgesel birinci sezonun çekilişini, kamera arkasını, oyuncların ve yapım ekibinin röportajlarını kapsayacak. Yine aynı anlaşmanın içeriğinde fragmanların sayısı da vurgulanıyor. Yüzüklerin Efendisi dizisi birinci sezon fragmanları hazırlanması için Yeni Zelanda Film Komisyonu ile 6 adet 60 ile 90 saniye fragman için anlaşma imzaladı.

Yüzüklerin Efendisi Anime Filmi: Rohirrim’in Savaşı

Eğer Orta Dünya’yı takip etmiyorsanız gözünüzden kaçmış olabilir diye bu müjdeyi yeniden paylaşmak istedim. Tolkien‘in Yüzüklerin Efendisi kitaplarını baz alan ve Rohan’a odaklanacak Yüzüklerin Efendisi Anime filmi War of the Rohirrim (Rohirrim’in Savaşı) resmi olarak duyuruldu.  Rohirrim’in Savaşı anime filminin duyurusunda konu kısaca “Efsanevi Kral Miğfer Tokmakel ve Miğfer Dibi’ne odaklanılacak.” sözleriyle aktarılmıştı. Biz de sizler için Miğfer Tokmakel Kimdir? (Helm Hammerhand) videomuzda anime filminde göreceğimiz muhteşem hikayeyi sizler için anlatmıştık. Aşağıdaki linkten bu videoyu izlemeyi unutmayın!

Eğer Orta Dünya hayranıysanız, bizi TwitterInstagram ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz!

Yüzüklerin Efendisi dizisiyle ilgili son haberleri takip etmek için portalımıza, Orta Dünya ile ilgili tartışmalara katılmak için de forumumuza mutlaka bir göz atın.

YouTube ve Twitch kanallarımıza da bekleriz.

Kaynak

Mutlaka Okuyun!

Return to Moria Ön Siparişe Açıldı

Return to Moria Ön Siparişe Açıldı! Oyun 24 Ekim’de Çıkıyor!

Yüzüklerin Efendisi’nin en yeni oyunu Return to Moria oyunu ön siparişe açıldı! Return to Moria …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir