There and Back Again İçin Ek Çekimler Yapılacak

Ekran Alıntısı

Aslında resmi olarak Peter Jackson’ın tüm Hobbit filmlerinin çekimleri geçen seneki pick-up’larla hazırlansa da oyuncu kadrosu hep, bu sene içinde bir araya geleceklerini söylüyordu.

Richard Armitage (Thorin): ” Şu anda resmi bir şey yok, ancak Peter’ı tanıyarak, üçüncü filmin nasıl olması gerektiğini bilerek ve onun katmak istedikleriyle ne amaçladığını bilerek söyleyebilirim ki şüphesiz daha çok şey yapmak için tekrar bir araya geleceğiz. Çekimin son gününde o bana sımsıkı sarıldı ve ‘seneye görüşürüz’, dedi. Ben de, nasıl yani, galadan mı bahsediyorsun, dedim. O ise ‘hayır hayır, tekrar burada olacağız’ dedi. “

Şu anda Hobbit’in 3. filminin tamamlanması için kesinlikle daha fazla pick-up çekimlerine gerek olduğu yönünde kanıt bulunmakta. Irish Examiner gazetesinin işle ilgili bölümünün, aktör James Nesbitt (Bifur) eğlence şirketi Brown Cow Films Ltd ile ilgili yayınladığı makalenin en sonlarında şöyle bir satır bulunuyor: “Nesbitt Mayıs ayı dolaylarında üçüncü Hobbit filmi için Amerika’ya döneceğini onayladı.”

Mutlaka Okuyun!

hobbitler

Hobbitler Kimdir?

Hobbitler Kimdir? Orta Dünya’nın kaderini değiştiren, Karanlıklar Efendisi Sauron’un kayıp Tek Yüzük’ünü bulan ve yok …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir