Benedict Cumberbatch 3. Hobbit Filmi Hakkında Konuştu!

214229-9ad12740-1699-11e4-9008-27f67b099eee

Smaug ve Necromencer karakterlerini seslendiren Benedict Cumberbatch, Empire Magazine’e verdiği röportajda 3. Hobbit filmi; The Battle of the Five Armies hakkında konuştu.

Serideki rolüne değinen Cumberbatch:
“İnsanları inandırmak yıllar aldı, ben sadece Smaug’u yada Necromancer’ı seslendirmedim, ben aslında onları fiziksel olarak hareket ettirdim. Necromancer, sonraki filmin büyük bir parçası. 2. film ejderha’nındı bunu biliyorum, ama temelde Necromancer Sauron var.
Dün biraz ilgilendim. (4 Eylül) Muhtemelen son oturumumdu.Ne bekleyebilirsiniz ki? Bilmiyorum acaba söze gerek var mı, çünkü bu, filmde çok ama çok büyük bir sahne. Ama o bir kilit oyuncu. Gandalf’ın yaptığı şeyi ve de o etkileşim sonucunda ortaya çıkanı bir görmeniz gerek. Oldukça yıkıcı bir sonuç. Başka bir şey söylemeyeceğim. Kimsenin merakını bozmak istemiyorum. Ama zaten kitabı var.” diyerek filmin ilk birkaç bölümü ile ilgili tüyo vermekten kaçındı.

Mutlaka Okuyun!

Bilbo Baggins

Bilbo Künye: Irk: Hobbit Dil: Westron, Sindarin Cinsiyeti: Erkek Soy: Shire Hobbitleri- Baggins Ailesi Ebeveynleri: Bungo Baggins ve Güzellergüzeli Took Doğum …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir