Cate Blanchett Thor: Ragnarok Rolü İçin Görüşmelerde

Marvel evreninde bir Galadriel!

galadriel

Variety’nin haberine göre, Oscar ödüllü oyuncu Cate Blanchett, Thor: Ragnarok filminde başrollerden biri için görüşmelerde.

Marvel’den henüz konuyla ilgili henüz bir açıklama veya 6 kez Oscar adaylığı bulunan oyuncunun rolü için herhangi bir detay gelmedi.

Blanchett için ise söylenecek çok şey var, zira kendisi adını birçok filmle duyurdu. 46 yaşındaki oyuncu en çok Peter Jackson’ın Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit üçlemelerindeki Galadriel rolüyle biliniyor. Disney’in Cindrella filminde kötü kalpli üvey anne rolü ve 2008’in baş yapıtlarından Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull filmindeki Irina Spalko rolleri de başta gelenlerden. Ayrıca Woody Allen’ın Blue Jasmine filmi ve Shekhar Kapur’ın 1998 tarihli filmi Elizabeth ile de ününe ün kattı. En son bir lezbiyen draması olarak tanımlanan Carol filminde oynadı ve film, bu yılın Critic’s Choice Ödüllerinde aday gösterildi.

Thor 3 filmi ise ön prodüksiyona 2016 yılının Ocak ayında Avustralya’da başlayacak ve 2016 Haziran ayında da film çekimleri başlayacak.

Thor: Ragnarok’ta Chris Hemsworth’u yine Thor rolünde ve Mark Ruffalo’yu da yine Bruce Banner/The Hulk rolünde göreceğiz. Filmin yönetmen koltuğunda Taika Waititi ve senaryosunda ise Christopher Yost, Craig Kyle ve Stephany Folsom bulunuyor.

Thor: Ragnarok 3 Kasım 2017’de sinemalarda olmayı planlıyor.

Sizce sevgili Galadriel’imizin bu filmdeki rolü ne olabilir? Peki sizce bu rolüyle Oscar koleksiyonuna bir ödül daha katabilir mi? Düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook.com

Mutlaka Okuyun!

yüzüklerin efendisi filmleri yeniden sinemalarda

Yüzüklerin Efendisi Filmleri Yeniden Sinemalarda! (Hem de ilk kez IMAX’e geliyor!)

Yüzüklerin Efendisi filmleri yeniden sinemalarda! Hem de ilk kez IMAX’e geliyor! Yüzüklerin Efendisi filmleri yeniden …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir