Disney+’tan Star Wars Rogue One ve Loki Dizisi!

Disney+

Netflix, Amazon PrimeVideo, Hulu gibi internete bağlı cihazlar üzerinden film, dizi ve belgesel seyredebildiğimiz dijital platformlara bir yenisi daha ekleniyor. Disney, Disney+ ismini verdiği platform ile dijital yayın platformları arasında yerini alacak. Yeni platformun 2019 senesinin son çeyreğinde kullanıma açılması bekleniyor.

Disney+ şimdiden iki dizi haberi ile heyecan yarattı. Amazon‘un Lord of the Rings dizisi henüz daha dedikodu aşamasındayken oluşan başarı sonrasında dijital yayın platformları arasında bir yarış başladı. Disney+ yayıncılık serüvenine Star Wars Rogue One, Loki gibi diziler ile başlayacak.

Disney içeriklerini izleyebildiğimiz diğer dijital platformlardan ilgili dizilerin teliflerinin geri alınacak. 2019‘un başında Disney filmleri Netflix‘ten kaldırılacak.

Star Wars Rogue One Dizisi

Disney+

Star Wars: Bölüm III – Sith’in İntikamı ve Star Wars: Bölüm IV – Yeni Bir Umut filmleri arasındaki bir zaman çizgisini ele alan Star Wars Rogue One filmi Türkiye‘de 14 Aralık 2016 tarihinde vizyona girmişti. IMDb puanı 7.8 olan film epey konuşulmuştı. Disney, yeni dijital platformuna iddialı bir giriş yaparak Star Wars Rogue One dizisini duyurdu.

Disney+

Filmde Cassian Andor karakterine rol veren Diego Luna yeni dizide aynı karakteri canlandıracak ve başrolü oynayacak. Dizinin Rebellion’un şekillendiği yılları ve bu yıllarda yaşanan direniş hareketlerini ele alması bekleniyor.

Loki Dizisi

Disney+

Marvel hayranları The Avengers ve Thor serilerinde Tom Hiddleston’ın canlandırdığı Loki karakterine ait mini dizi beklentisi içerisindeydi. Beklentiler yerini buldu ve Loki dizisinin de Yeni dijital platform Disney+ üzerinden yayınlanacağı duyuruldu. Bir diğer iyi haber ise Loki karakterini Marvel filmlerinde olduğu gibi dizide de Tom Hiddleston‘un canlandıracağı onaylandı. Dizinin 8 bölüm sürmesi bekleniyor. Kim bilir belki çok beğenilirse bir sezon daha Loki karakterini görebiliriz. Disney‘in bu hareketi ile Marvel karakterlerine ait mini diziler yapacağı söylentileri oluştu.

Dizinin açıklanması sonrasında Loki karakterini canlandıran Tom Hiddleston paylaşımda bulunarak Marvel hayranlarını daha çok heyecanlandırdı.

“Loki.
Anlatacak daha fazla hikaye.

Yapacak dafa fazla kurnazlık.

Daha fazlası gelecek.”

Disney+

Orta Dünya ve daha fazlası için bizi takip etmeyi ve yorum yapmayı unutmayın!

Mutlaka Okuyun!

Amazon’un Güç Yüzükleri Dizisiyle İlgili En Merak Edilen 10 Soru

Amazon’un Güç Yüzükleri Dizisiyle İlgili En Merak Edilen 10 Soru

Dizinin yapımcıları John D. Payne ve Patrick McKay, Güç Yüzükleri dizisiyle ilgili en merak edilen …

4 yorum

  1. Loki’yi tekrardan, üstüne üstlük başrol olarak göreceğimize inanılmaz derecede sevindim. Umarım üstüne düşülen bir iş olur. Marvel film evreninde en sevdiğim karakter bile diyebilirim. Bu sevgimin en büyük nedeni değil direkt kaynağı ise Tom Hiddleston’un karaktere inanılmaz uyumu ve şahane oyunculuğu. Umarım yeteneğini sergileyebileceği güzel bir senaryo yazarlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir