George Miller: “Daha Fazla Mad Max Yönetmeyeceğim”

George Miller

Geçtiğimiz yıla damgasını vuran filmlerden Mad Max: Fury Road’ın yönetmeni George Miller, artık Mad Max filmi yönetmeyeceğini açıkladı.

Page Six’e konuşan George Miller: “Bundan sonra daha fazla Mad Max filmi çekmeyeceğim. Fury Road’un çekimleri beni gerçekten çok zorladı. Bir yıl boyunca bir filmi çekiyorsanız, gözünüz kapalı şekilde bazı şeylere inanıyorsunuz demektir.”

“Avustralya’nın aşırı yağış alan vahşi bir bölgesinde çekim yaptık. Yağışlar yüzünden çekimlere 18 ay ara vermek zorunda kaldık, ayrıca Amerika’ya dönüş 27 saat sürüyordu. Mad Max’i çekmek çok uzun sürüyor, bunu daha fazla yapamam.”

Serinin devamı ile ilgili düşünceleri olduğunu belirten yönetmen, devam filmlerinin gelebileceğini, ama artık yönetmenlik koltuğunda kendisinin olmayacağını söyledi. 2017’de vizyona girmesi beklenen devam filmi Mad Max: The Wasteland filmini kim yönetecek henüz bilmiyoruz. Çıkarabildiğimiz tek şey, George Miller’ın olası yeni Mad Max filmleri ve spin-off’ları için senaristlik görevini üstleneceği ama yönetmenlik yapmayacağı.

Düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Mutlaka Okuyun!

CGI Olmadığına İnanmayacağınız 5 Film Efekti

Yeminle CGI değil, gerçek bak, valla! Hepimiz, başarısız film CGI’lerinin hayatımızı ne kadar kötü etkilediğini …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir