Star Wars’tan Yeni Poster ve Fragmandan Görüntüler Yayınlandı!

Bugün Star Wars: The Force Awakens filminin yeni fragmanını alacağız. Ancak fragmandan önce, sevgili Lucasfilm, bizleri yepyeni muhteşem bir poster ve fragmandan küçük bir teaser ile mutlu ediyor. Buyrunuz:

starwars

Yeni posterin merkezinde Daisy Ridley’in canlandırdığı Rey karakterini görüyoruz. Kendisi Jakku gezegeninden gelen bir ‘temizleyici’ ve görünüşe göre filmin de tam ortasında olacak. Şimdiye kadar aldığımız bilgilere göre, Rey, Finn karakteri ile takım olacak. Finn bir tarafta elinde bir zamanlar Anakin ve Luke Skywalker’ın olan mavi parlayan ışın kılıcını tutarken, diğer arafta kötü adamımız Kylo Ren, gizemli ve korkutucu görünen, kırmızı parlayan ışın kılıcını tutuyor.

Posterin ortasında ise Han ve Leia’yı görüyoruz. Arkalarında Chewie, C-3PO ve R2-D2 var. Ayrıca yine Jakku’dan gelen Teedo’yu, Poe Dameron’u ve onun robotu BB-8’i ve ön tarafta da Captain Phasma ve birkaç stormtrooper’ı görüyoruz.

Ve işte fragmandan görüntülerimiz; Star Wars resmi twitter hesabından kısa bir video:

Fragmanı bu gece yarısı almayı umuyoruz. Siz de o zamana kadar küçücük teaser’ımız ve muhteşem posterimiz hakkında yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook.com

Mutlaka Okuyun!

Star Wars Episode IX ile Skywalker hikayesi bitiyor

Star Wars Episode IX Stars Wars serisi her zaman Skywalker ailesi ile ilgili olmuştu. Geçtiğimiz …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir