Suicide Squad Görselleri Gelmeye Devam Ediyor!

Söz verdiğimiz gibi! Empire’ın Suicide Squad sayısından görseller gelmeye devam ediyor. Bugünkü konuklarımız Enchantress, Harley Quinn ve Deadshot!

Öncelikle Empire tarafından online olarak yayınlanan Enchantress’in ‘süslediği’ dergi kapağını yüksek kalitede görüyoruz ve haliyle Cara Delevingne‘nin canlandırdığı karakteri bol bol inceleme imkanı buluyoruz.

enchantress(1)

Ekibin belki de en gizemli karakterlerinden biri Enchantress. Kendisinin oldukça güçlü olduğunu biliyoruz. Ancak şimdiye kadar kendisine bu kadar yakından bakma şansı yakalayamamıştık. Oyuncu Cara Delevingne de, bu sayıda karakteri hakkında bir şeyler söylemiş:

“O kadim bir büyücü,” diyor güzel oyuncu. “Vahşi bir kişiliği var. Uzun süredir içeride tutuluyordu ancak şimdi serbest.”

Enchantress’in ele geçirdiği talihsiz insan ise gizemli bir mağarada araştırma yaparken umduğundan fazlasını bulan June Moone. “June her zaman hayatında aksiyon isteyen bir maceracı. Ve sonunda istediğini alıyor, korkunç bir şekilde.” diye devam ediyor Cara Delevingne.

Sırada Margot Robbie‘nin canlandırdığı Harley Quinn ve Will Smith‘in canlandırdığı Deadshot var. Ancak ne yazıkki bunlar Empire tarafından yayınlanan orjinal kapaklar değil, yine bir hayran tarafından bizlere iletilen resimler.

harleyquinn             deadshot

Çoğu kapak resimlerinin elektrik temasıyla renklenmesine rağmen, karakterler oldukça karanlık ve pürüzlü gözüküyorlar, ki bu da filmin iyiye gittiğini gösterir. Harley tüm Suicide Squad fragmanı boyunca gözüken beyzbol sopasıyla poz verirken, Deadshot’ı da ateş etmeye hazır bir halde görüyoruz.

Smith’in Deadshot’ıyla ilgili merak ettiğimiz konu ise gözündeki siperliğin maske olmadan nasıl takıldığı. Daha önceki tüm görüntülerde beyaz maskesiyle görmüştük kendisini.

Bu arada, Deadshot ve Harley Quinn makalelerimiz DC forumunda bulunmakta. Kimdir bunlar, nedir, ne değildir.. Tüm merak ettikleriniz için makalelerimize göz atmayı unutmayın.

Şimdilik yine bu kadar, devamı geldikçe güncelleme yapılacaktır. Siz de bu sırada yeni resimlerin keyfini çıkarıp, düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: empireonline.com   comicbook.com

Mutlaka Okuyun!

Çizgi Roman Özeti: Star Wars: Dark Empire #2 (6)

Sayı 2: Dünyaların Yokedicisi Yazar: Tom Veitch Çizer: Cam Kennedy Çinileyici: Cam Kennedy Renklendirici: Cam …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir